Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbánta valaki, hogy hamar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta valaki, hogy hamar, 19 évesen elköteleződött a párja mellett és 30 éves kora után jött rá, hogy probléma van a házasságával?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze, rengeteg ilyen van.
2020. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Én is hamar köteleződtem el (22 évesen), de azóta inkább csak biztosabb lettem a kapcsolatban, amit eleinte nem kifejezetten akartam.
2020. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen is van, olyan is van, előre sosem tudhatod!!
2020. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ismerőseim között van ilyen. A gyerekei miatt marad, boldogtalanul él.
2020. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs gyerekünk. És legkevésbé sem szeretném boldogtalanul leélni az életem.
2020. júl. 20. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Sok ilyen van.

Én is 19 évesen jöttem össze a most már vőlegényemmel, 25 leszek mire házasodunk. Én örülök neki, hogy ilyen korán megtaláltam az igazit, viszont előtte is voltam már más fiúkkal, tehát nem az első kapcsolatom volt ő.

Nem tudom mit értesz elköteleződés alatt, de házasodni 19 évesen szerintem baromi korai, előbb tanulni és dolgozni kéne még pár évet, hogy lássátok, akkor hogy működik a kapcsolat. Szerintem az soha nem lesz jó, ha valakinek kiesve az iskolapadból az első dolga házasodni, mert szinte biztos, hogy nem elég érett hozzá a kapcsolat. Ez leginkább olyanoknak szokott lenni a menekülő út, akiknek fingja sincs arról, hogy hogyan tovább a suli után, és más nem jut eszükbe, mint a házasság. De ez csak egy pótcselekvés, ami elodázza a problémákat, meg nem oldja.

Ha igazán szeretik egymást, akkor nyugodtan várhatnak a házassággal még pár évig, az csak egy papír, semmivel nem lesznek tőle előrébb, tehát bőven ráérnek.

2020. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19 évesen jöttünk össze. Gyakorlatilag együtt éltünk. 25 voltam, amikor összeházasodtunk. Nekem sem ő volt az első pasim, de ő volt az első komoly. Most itt vagyok túl a harmincon és úgy érzem túl korán kötöttem le magam valaki mellett.
2020. júl. 20. 13:45
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező. Oly mindegy mikor köteleződsz el valaki mellett, mert így is úgy is megbánhatod 10 év múlva. Ha 30 évesen mész hozzá valakihez, akkor meg 40 évesen bánhatod meg. Nincs garancia soha semmire.
2020. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy hülye gondolat, hogy előre ki tudod élni magad évtizedekre, ilyen sincs.
2020. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem korfüggő. 18 éves korom óta a férjemmel vagyok, 20 voltam, amikor összeházasodtunk. A mai napig boldog vagyok vele, imádom minden porcikáját. 39N
2020. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!