Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem furcsállható az a család,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsállható az a család, amelyben otthon anyuka melltartóban, bugyiban főz, mos, takarít, apuka pedig folyton belemarkol anyuka popsijába vagy simogatja a neje melleit a 18 éves nagyfiuk előtt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Részemről ebből állna az, hogy nem csak valakivel random megszokásból vagyok együtt, hanem tényleg van még tűz sok év után is.
2020. dec. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Osztom az első hozzászóló véleményét. Csak olyan helyeken furcsa, ahol nincs már szenvedély.

Nálatok kérdező, ez a szitu?

2020. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt a tüzet gyerek előtt egy-egy finom csókkal is lehet mutatni, nem kell apuka az anyuka intim részeit fogdossa.
2020. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Azért a gyerek előtti mellsimogatást túlzásnak érzem.

OK, hogy van szenvedély, de pl. egy temetésen sem smárol az ember a szerelmével. (nyilván a példa túlzó)

2020. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
engem gyerekként zavart volna azt tudom. anyám volt hogy nem öltözött fel rendesen és utáltam ezt.
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig oké, amíg nem a gyerek/srác előtt csinálják.
2020. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Nem
2020. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Anyum gyakran meztelenkedik itthon. Nálunk ez annyira nem tabu. Vanbhogy apa megsímogatja itt ott. Pláne mikor azt hiszik nem látjuk tesómmal. Elég hangosak is szoktak lenni néha. 24L
2020. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

#8: Lennék a pasid, élvezet lehet nálad lógni! :D

Amúgy ja, van, ahol ilyen nyitottan kezelik a helyzetet.

2020. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
Bugyi/melltartó mondjuk ha épp meleg van, akkor nem különb azért, mint ha fürdőruhában lenne. Puszi, ölelés belefér, a többi kissé ordenáré. De hát valakit az sem zavar, ha egy egész villamos nézi, míg ő hosszan és látványosan kifejezi, hogy milyen felajzott, szóval biztos van ilyen.
2020. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!