Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántad a házasságodat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad a házasságodat?

Figyelt kérdés

Olyan emberek válaszára lennék kíváncsi, akiknél nem feltétlenül történt nagy gond, és nincs szó bántalmazásról stb, de rájött, hogy nem neki való


Magyarán x év múlva érezted, hogy a független lét, vagy legalább az összetett vagyon (netán gyerek) nélkül való neked?


Kort is írjatok és házasság éveket. Köszönöm


2021. ápr. 5. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem bantam emg, teljesen jol megvagyunk :)
2021. ápr. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Férjem volt így ezzel. 20 év után elment "szabadságra", összeszedett valakit, azóta szánja-bánja és vissza akar jönni, mert mégis a család az élet értelme és én vagyok élete szerelme. De már más neveli a gyerekeit. Ezt hívják kapuzárási pániknak, amikor félsz, hogy telik az idő és kihagytál valamit az életedből, amit még gyorsan be kellene pótolni. Csak túl nagy ára van, nem lehet csak megpróbálni és több utat járni egyszerre.
2021. ápr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Én jól ismertem magam, amikor összejöttünk, sosem volt nekem való se a gyerkvállalás, se a teljes anyagi közösség, sőt a "normális" emberekhez képest sokkal több énidőre és barátokkal töltött időre van szükségem. Szeretem megtartani a függetlenséget a párkapcsolataimban - nálam ez nem zárja ki egymást, de sokaknál igen. Megoldás: olyan emberhez mentem hozzá, aki ugyanúgy gondolkozik ahogy én, megadjuk egymásnak a teret, szeretjük egymást de nem telepszünk rá a másikra, gyereket ő se akar és a pénzügyeket is félig együtt félig külön kezeljük. Nekünk bevált :) 33N, 40F, 10 éve együtt ebből 6 házason.
2021. ápr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2Férjed nyilván téged sem szeret, ha ezt megtette. Most kellene a kényelem.


3. Helyes, ezt tetszik. Sokan alkusznak meg, ezért sem működik, és amit írtál, egymás megfojtása, meg a hisztik hogy jaj ráérsz mégis inkább egyedül lennél. Ez öl meg egy kapcsolatot.

2021. ápr. 5. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Igen.
2021. ápr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nehogy kifejtsétek :) Évet is szeretnék kérni. Köszönöm
2021. ápr. 5. 14:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt igen. 2 hétig kellett volna, hogy tartson a kapcsolat.m tartott 10 evig, ebből 5 házasság. Első komoly kapcsolatom volt 20 évesen, nem voltam szerelmes, de már nagyon frusztrált voltam, hogy nem kellek senkinek. Neki kellettem, de mint utóbb kiderült, tulajdonképpen csak szexre, neki anyukája az élete szerelme. És eut már az esküvőkor is tudtam, mégis hozzámentem, mert szép ruhát akartam, meg gratulációkat. Elváltunk. Azóta újra férjhez mentem, ezt nem bántam meg. 36 vagyok, 30 voltam, amikor váltam.
2021. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Barnabas333 ***** válasza:
Sajnos az emberek 90%a belustul, megunja a másikat xév után... Itt jönnek a válások, szerető tartás, egymás mellett élés...43f, persze az emberek képmutatók, ide mindenki azt fogja irni 4 gyerek és 20-30 év után is csodás minden. Eleve nem jár gyakorira egy ilyen ember...
2021. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!