Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férjek/apák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férjek/apák közül mennyi viselkedik papucs módjára a házasságban?

Figyelt kérdés
Szerintem sok férfi nem elég határozott a családi életében. Mennyien lehetnek a papucs férfiak? Minden második? Vagy esetleg ők vannak többségben, és csak eljátszák a dominánst?

2021. okt. 18. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban az papucs otthon aki a munkahelyen nagyhangu, okoskodo es szivesen alaz masokat.
2021. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Dolgoztam középkorú férfiakkal. Hát nem hittem volna, hogy ez van. Volt köztük kimondottan sarmos, jóképű is. Fizetés leadása asszonynak. Zsebpénz, elszámolása. No állandó furikaztatasa mert vagy nem vezet vagy, így kényelmesebb neki. Telefon, facebook ellenőrzése. Tetszett mikor Z. elmeselte nagy örömmel, hogy a saját szobájába!!! feltett a falra egy festményt, amit fiatalon O festett. Feleseg meglatta le KELLETT vennie... A feleségek tudnak zsarolni a gyerekkel. Aztan hatalmas adu a no kezében ha a férjnek nagyobb a libidoja. Akkor van szex ha a férfi minden kívánságát teljesíti. Jujj, hát nem hittem volna. Hogy tudnak férfiak így élni! Szerintem elkepeszto méreteket ölt ma Magyarországon az asszony uralom.
2021. okt. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12-es, elhiszem, hogy sok olyan eset van, mint amit leírtál az előbb
2021. okt. 22. 07:42
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

Jó kis sztereotípia ez a félrelépés! Mégis kivel??? Mintha annyi nő lenne, aki azon van, hogy szexeljen egy házas emberrel... Inkább arról van szó, hogy az az elenyésző kisebbség elég hangosan hiteti el, hogy ők mekkora tömeget képviselnek.


Én 49 éves vagyok, van pénzem, mindig is jól néztem ki, adok magamra, és a 49 évem alatt sosem találkoztam olyan nővel, aki adta volna magát. Sőt, még az ismeretségemben sincsenek ilyenek. Ha meg felnézek egy ilyen fórumra, az jön le, hogy a férfik 85%-a félrelép, vagy félrelépett. A másik dolog meg az, hogy ameddig a férfiakat hajtja a farka, a nőket annyira nem hajtja a szex. Ha meg még normálisak is, akkor meg külsőssel főleg nem.

2021. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Az ismerőseim között az ÖSSZES pasi egy cs icska papucs lett, olyan is aki fiatalon vagány menő gyerek volt. Most meg a fizetését is elveszi az asszony, ha akar havonta egyszer p inát 😂
2021. nov. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!