Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az új szokásról hogy boldog boldogtalan összeházasodik akar pár hónap ismeretség után is a támogatás miatt? Csak szerintem elkeserítő?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
20 évvel ezelőtt házasodtam össze a férjemmel alig 1 év után, akkor még semmilyen támogatás nem volt, csak tudtuk, hogy egymással szeretnénk leélni az életünket… én nem ítélek el senkit. 😊
2021. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem zavar, legalább pár év múlva majd figyingekért vehetek majd házakat, ha ezek az örök szerelmesek válnak és a bank majd árverezi a házukat.
2021. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Az ő dolguk, én nem keseredek el tőle. Szerintem a mai világban egy házasságnak ugyanannyi érvénye van, mintha csak simán megbeszélnék, hogy akkor innentől együtt tervezik az életet. Ha nem jön össze, akkor bármikor el lehet válni és ha nekik ez fontos, akkor előtte lehet mindenféle szerződést kötni, hogy senki ne húzzon le senkit válás esetén.
2021. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar, mindenkinek joga van hü lye döntést hozni, az én életem nem lesz rosszabb attól hogy más felelőtlenül házasodik. Az esetleg születendő gyerekeket sajnálom csak.
2021. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Létező jelenség , rengeteg a csok digger. És engem ami meglep, rengeteg tanult értelmesebbnek hitt ismerősöm is köztük van…. Azt gondoltam több eszük van ettől.
2021. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5# Pont erre gondolok én is.
2021. okt. 21. 12:14
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Néha úgy tényleg, istenigazából érdekelne a statisztika, ami megerősítené azt amit néhányan itt állítanak. De gondolom csak megérzés alapján született a kérdés, ugye?


Amugy meg nem fárasztó mindenben azt keresni, hogy milyen "bűnöket" követnek el a nők?

Eskü hogy a való életben nem akkora probléma ám a gold diggerség.

2021. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem csak a nőkről van szó, mind a két félről. És arról hogy nekem pl ezzel a házasságkötés elveszti a mélységét, a komolyságát. A statisztikáról pedig annyit, hogy érdekes módon tavaly óta mindenki gyorsan összeházasodik, minden 2. ismerősöm akinek alig pár hónapos kapcsolata van az is. És a hvg.hu-n is volt egy cikk ezzel kapcsolatban.
2021. okt. 21. 12:46
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
A Facebookon jól mutat.
2021. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
7. Senki nem írta itt , hogy csak a nők… két emberen múlik.
2021. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!