Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek is csak felfújom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak felfújom a dolgot vagy jogosan esett rosszul a férjem viselkedése?

Figyelt kérdés

A férjemmel és anyósommal beültünk egy cukrászdába. A férjem háta és dereka eléggé fáj mostanában, ezért először csak meglepett, majd elég rosszul is esett, hogy a miknet kiszolgáló hölgynek azonnal segített kihozni a sütiket meg az üdítőket, sőt a mosatlant is ő szedte össze és vitte vissza a pulthoz hogy ne kelljen fáradnia.

Nekem ez nagyon rosszul esett. Otthon csaknem halálán van, még egy pohár vizért sem tud kimenni a konyháig, egy idegen csajnak meg simán pattog.

A férjem szerint nincs ezzel semmi baj, csak udvarias volt.


2021. nov. 2. 12:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nagy baj nincs a házasságunkkal legalábbis eddig úgy gondoltam. Itthon már harmadik hete csak pihen a háta miatt, teszem hozzá azelőtt se segített ilyen buzgón nekem. A csajjal nem volt semmi baj, szegény nagyon kellemetlenül érezte magát, többször is szólt és kérte a férjemet, hogy ez az ő feladata, de nem sok sikerrel.

Anyósom is furcsállta a dolgot, de nekem nem tette szóvá.

2021. nov. 2. 13:01
 12/20 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
73%

De, hidd el, nagy gond van a házasságotokban, ez nagyon trének hangzik.

Ahogy itt nagyon sok más kommentelő "házassága" is.

Így együtt élni valakivel, aki elviekben AZ ember az életedben...jézus.

2021. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
84%
Kerdezo ! A ferjed abban a pillanatban , hogy tehetne ,mwgcsalna! 12 es valaszolonak igaza van! Kulonben eszre sem vette volna a felszolgalot. Te pedig, mint egy jol nevelt kapcarongy , kiszolgalod otthon. Remelem tudod , hogy nem faj a hata! Csak csicskaztat teged!
2021. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Meg egy dolgot megemlitenek, te veled kiszolgaltatja magat , es hazi cselednek tart otthon, de egy masik nonek szalad segiteni , mert a masik no raszorul az o udvariassagara! Ne legyel mar ilyen szornyen buta! Dobd ki a szemetet a kukaba! Ne legyel felmosorongy! A felesegevel miert nem udvariaskodik otthon? Hozza mentel egy ilyen osztonlenyhez, aki most biztosnak erzi a helyet otthon! Te vagy az akivel barmit meglehet tenni!
2021. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Tetszelegni akart kicsit, játszotta az úriembert. Talán azért, mert kimozdultatok és úgy érezte, végre porondra került, talán a csajnak akart imponálni, talán mindkettő. Igazából ez tükrözi azt, hogy rád már nem tekint nőként. Vagy ultimátumot adsz neki, hogy tegyétek rendbe a dolgaitokat, vagy felejtős ez a házasság.
2021. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
32%

Biztos én vagyok furcsa, de cukrászdában általában ki sem hozzák, hanem én viszem a helyemre a sütiket, az meg alap, hogy visszaviszem a "mosatlant".

Étteremben már más a helyzet, ott valóban furcsa. Ha amúgy nem tette a szépet a pincérnek, akkor én ezen nem akadnék fenn. De otthon elbeszélgetnék vele, hogy akkor ő most tulajdonképpen mennyire beteg?

2021. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, azért te is letehetnél valamit az asztalra. Mondjuk úgy, hogy jól nézel ki, adsz magadra. Akkor talán nem lenne feltűnő az uradnak hogy a pincérnő csinosabb.
2021. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

ha kibújik otthon a házimunka alól, a hátfájásra fogva, akkor jogosan sérelmezed.


én nem értem, miért kéne vendégként ugrálnom a pincér körül?!


azért megyek ilyen helyre és fizetek, h. ne nekem kelljen ugrálni, a pincérnek ez a munkája.

túlzó és felesleges gesztus még a pulthoz vinni az edényeket.


valszeg tetszett neki a nő és imponálni akart.

2021. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Én ezek után biztosan nem szolgálnám ki otthon, oldja meg magának.
2021. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
16-os, a felszolgáló! dolga kivinni a rendelést és eltakarítani a dolgokat, nem a vendégé!
2021. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!