Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Házasságban élek, amiről sokáig azt hittem, minden rendben. Persze voltak kisebb- nagyobb vitáink, de mindig meg tudtuk beszélni, továbbléptünk és éltünk tovább boldogan. Született egy gyermekünk, aki most 1 éves. Nyílván az elmúlt időszak nagy változást hozott. Egyikünk sem kipihent, a gyermek az első mindkettőnknek.

Azt vettem észre, hogy az elmúlt pàr hónapban a férjem mindenen felhúzta magát, hamar elszakad nála a cérna. Bolhából elefántot csinál, kétszer is meg kell gondolnom mit mondok, mert mindent félreért, kiforgat, magára vesz. A semmiből olyan viták kerekednek, hogy csak kapkodom a fejem és akàrhogy próbàlnám higgadtan kezelni a helyzetet, megmagyarázni a dolgokat, hogy megnyugodjon a férjem, egyszerűen képtelenség leállítani. Ordibál, nagyon csúnya dolgokat mond és màr többször mondta, hogy az sem érdekli, ha elmegyek. Aztàn másnap kibékülünk, ő elsírja magát, elmondja, hogy tudja milyen szar férj és soha többet nem akar velem veszekedni, de pàr hét múlva kezdődik elölről a procedúra.

Ami még fontos, hogy az elmúlt években többször vàltott munkahelyet, nem találja a helyét. Biztos, hogy ez is zavarja.

Éppen építkezésben vagyunk, jövőre lesz kész a házunk, amire közös hitelt vettünk fel, s úgy érzem ez most mindent megbonyolít.

Őszintén szólva én ilyen helyzetben màr rég kiléptem az előző pàrkapcsolataimból, de tudom ez màr más. Házasság, gyerek, közös célok, stb.

Szeretem a férjemet és nagyon boldog lennék, ha megoldódna a problémánk, de megijeszt,amiket a viták alkalmával a fejemhez vág. Pl, hogy költözzek el. Vagy, hogy őt màr nem érdekli ez az egész és nem fog tenni semmit azért, hogy én boldog legyek.

Mióta baba van lényegesen kevesebb a szex, tudom, hogy ez is probléma. Ezen próbàlunk vàltoztatni, minden apró kis pillanatot elcsípni, amikor épp alszik vagy eljátszik magának a baba.

Sajnos a férjem nagyon anyás, tehàt mindent is elmond az anyósomnak. Úgy érzem sokszor ellenem van. Félek, hogy nem is szeret igazàn, de nem tudom mitévő legyek, mert néha amikor vita utàn megnyílik olyan őszintének tűnik ès a békeidőszakban nagyon jó pàros vagyunk.

Szívesen fogadok jó tanácsot, tapasztalatot!

Rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek!!



2021. nov. 14. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az exem akkor volt ilyen, mikor megcsalt, és ki akarta provokálni, hogy én váljak. Végül a szerető érte el, mikor lebuktatta.

Azt hittem, tudok minden percéről, ő nem is olyan típus, ő aztán sose tenne ilyet. Pont ezért is tudott hónapokig csalni, mert bíztam benne, hittem neki.

Nem azt írom, hogy 1000%, hogy megcsal. De a te férjed is lélekben már beadta a válást, és új életet kezdene. De ott a hitel, a gyerek, és nem ő akar lenni a gonosz, aki kidob téged. Azt várja, hogy menj el te, és legyél te a hibás mindenért.

2021. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezen a lehetőségen már én is elgondolkodtam, de ahogy írtad, én sem tudom róla elképzelni, hogy megcsal és semmilyen bizonyíték nincs rà egyelőre.
2021. nov. 14. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!