Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lettem verve?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 3 éve, hogy megnősültem.

Azért, mert úgy éreztem, egy az irány, ugyanazok a tervek, és a jövő.

A kapcsolatunk alatt mindig volt egy új mozgatórugó. Összeköltözés, új autó, közös ház.

1 éve költöztünk be az új lakásunkba. Azóta minden megváltozott. Mintha nem is a feleségemmel, hanem csak egy lakótárssal élnék együtt.

Nincs szex, nem tekint rám férfiként. Úgy tűnik, mintha elérte volna, amit akart és innentől csak elélünk egymás mellett.


2021. nov. 29. 09:30
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
97%

Szóval úgy jövünk össze valakivel, hogy rendben vagyunk önmagunkkal, egyedül is tudtunk boldogok lenni előtte, tudtuk, hogy mit szeretnénk az életben, és azt is, hogy mit szeretnénk a párkapcsolatunkban. Ahogy megismertük a másikat, láttuk, hogy összeillünk, egymást erősíteni, támogatni fogjuk, őszintén, tabuk nélkül meg tudtunk beszélni mindent. Nem korlátoztuk a másikat, megbíztunk benne, hiszen eddig is őszintén beszélgettünk magunkról, a kapcsolatunkról, szinte minden nap. Ismertük a saját és a másik működését, hagytunk teret a másik félnek kifejteni a véleményét, az érzéseit, támaszként ott voltunk egymásnak minden téren. Átéltünk egy-két mélypontot, de nem egymás ellen fordultunk, hanem a megoldásra törekedtünk. Összeköltöztünk, megismertük egymást milyen együtt lakva is, mikor megosztunk tényleg minden pillanatot, és 0-24ben kell "elviselni" a másikat. Ha ténylegesen megismertük a másikat, megtapasztaltuk milyen vele a közös élet, mindent meg tudunk beszélni és lájuk, hogy továbbra is összeillünk és a jövőnképet is pontosan le tudtuk kommunikálni, akkor döntjük el, hogy összeházasodunk. És ha továbbra is fenáll minden, és teszünk minden egyes nap a kapcsolatunkért, akkor tényleg meglepetés, ha egyszer csak a másik fél megváltozik, és megromlik a kapcsolat.

Mindenki így csinálja, és így jelentitek ki, hogy "ilyenek a nők"? Ahogy a leírták előttem? Kétlem

29/F házasság előtt

2021. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
32: így történt. 2 évig laktunk együtt albérletben. Aztán döntöttünk a saját lakás mellett. Nem az egymással éléssel van a gond, hanem azzal, hogy olyan, mintha egy lakótárs lenne. Semmi flört, semmi initmitás, semmi szex...
2021. nov. 29. 11:09
 33/54 anonim ***** válasza:
80%

Rendben, együtt lakás pipa. De a többi? A kommunikáció? Az érzelmek megosztása? A párkapcsolatért tevés minden nap?

Ezek azért még fontosabb dolgok. Ezek megvoltak mindig is?

2021. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
94%
Én ezt nem értem. Semmi jele nem volt ennek előtte?
2021. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
85%

#9 "Az ilyen esetekben mondom azt, hogy feministák, kvótaaktivisták, HOL VAGYTOK?? gyertek ki a starbucksból és nézzetek körül! Férfiak nők miatt kerülnek utcára. Ez ellen ki fog tenni?"


Itt vagyok! És én vagyok az, aki javasolta a házassági vagyonszerződést.

A női egyenjogúság híve vagyok, de ha te ezt azzal mosod össze, hogy egy nőnek (vagy egy férfinek) joga van kifosztani a másikat, hát nincs. A családon belüli erőszakot elítélem, akár férfi csinálja, akár nő.


Ha ezt az egyszerű dolgot te nem bírod megérteni, akkor nem bennem van a hiba.

2021. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
22%

36# persze, fogd rám ezt is! (Ezaz, büntess!) Én vagyok az oka annak is, hogy a nőjogi aktivisták - hogy, hogy nem - mindig pont azokat a kérdéseket találják meg, ahol az ő javukra fordulhat a kocka.


Nem neked szólt az üzenet, ne vedd magadra. Ha nem érzed, ne vedd föl az inget. Én is az egészséges egyenlőség híve vagyok (bármilyen hihetetlen).


(Miért személyeskedik itt mindenki? Mit nem tudok én megérteni? Előbb hadd reagáljak már és utána döntsd el, ráadásul nem is is ismersz. Ne fárasszatok már)

2021. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
75%

Dehogynem nekem szólt a kérdésed (ha te vagy a #9-es). "feministák, kvótaaktivisták, HOL VAGYTOK" Az vagyok, tehát engem szólítottál meg.


És azt is megmondtam, hogy mit kellene tenni. A nemi egyenlőség és a tisztesség pártján állok.


Ha ez sért téged, akkor bizony magadba kéne nézni.

2021. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%
38# Fogd már föl hogy nem neked írtam :D
2021. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
75%
Tehát akkor valójában nem a feministákkal, kvótaaktivistákkal van a bajod, hanem a tisztességtelen emberekkel? De akkor miért szólítottad meg, keverted ide a feministákat, kvótaaktivistákat?!
2021. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
0%
40# Csak a szélsőséges híveit, nem azokat, akik úgy gondolkoznak, mint te
2021. nov. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!