Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon önző vagyok, ha megtets...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon önző vagyok, ha megtetszett egy házas pasi, és örülök annak, hogy a felesége csúnyább nálam?

Figyelt kérdés
Bocsánat.:(

2022. jan. 6. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hiába örülsz. Én is fényévekkel jobban nézek ki a feleségénél, a természetem is sokkal jobb(tudom, ismerem), mégsem hagyta ott értem. :)
2022. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hány ilyen van kérdező

Ismerős a dolog ...😕😏

2022. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

De ezen te minek örülsz? Ha hűséges típus, ami ritka, akkor lehetsz százszor szebb, az életben nem kapod meg. Ha hűtlen, akkor meg beéri azzal, hogy másik luk van alattad.

De ha ez az egyetlen előnyöd, akkor nagyon vigyázz a szépségedre! Viszont egy normális, monogám kapcsolathoz ez nem lesz elég.

2022. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Az érzéseiről nem tehet az ember, és nyilván mindenkiben ott bujkál a kisördög,ami teljesen emberi.

Ha viszont ez az érzés átszivárog a tetteidbe is (pl kikezdesz a palival, vagy bunkó vagy a nővel) akkor az már probléma.

2022. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a pasi is csúnyábbnak látja. Ugyanis ő látja még benne azt a fiatal szépséget, akit feleségül vett. Én is voltam szerelmes házas pasiba, ráadásul kölcsönös vonzalom volt, a felesége egy idősödő 50-hez közelítő nő. Látszik rajta, hogy valaha csinos lehetett, de én kifejezetten csúnyának láttam. Rá kellett jönnöm, hogy a férfi annak ellenére, hogy vonzódik hozzám, szépnek látja a feleségét, talán nálam is szebbnek.
2022. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az fura, hogy nem tudod azonosítani az érzéseket. Ezen mi az önzés?
2022. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
"Csúnyább" nők mindig jobb szeretők, hűségesebbek és jobbak is az ágyban !
2022. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem önző, természetes hogy örülsz neki. Csak ne feledd, ez még kevés ahhoz hogy ti egy pár legyetek.
2022. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Megtanulod szépen, hogy a szerelemnek van egy sokkal mélyebb szintje, ami a régóta együtt levő, egymáshoz hűséges párokban megvan: mikor a szépség eltörpül amellett a közösen létrehozott életközösség, együtt felépített kapcsolat és a jóban-rossban való kitartás mellett.

Kívánom, hogy te is találj majd egy olyan férfit, aki nem csak a külsőd miatt van veled, hanem azért, amilyen ember vagy.

2022. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez önmagában nem jelent semmit.
2022. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!