Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak esetén a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak esetén a hosszú házasság titka a szelektív hallás?

Figyelt kérdés

Több idősebb és középkorú férfitól hallottam már, hogy azt mondta az nagyon fontos, hogy nem kell minden sértést, negatív megjegyzést szívre venni, van amit el kell engedni a füled mellett és nem rágódni rajta. A feleségek állítólag sokat zsörtölnek feleslegesen szóval az energiát csak a lényeges célokra és a fontos problémák megoldására kell áldozni. Persze itt a határ elég szubjektív lehet, de a stressz és az idegeskedés szerintem sosem előny egy házasságban, jobb nyugodtnak maradni.

Ti mit gondoltok erről?



2022. febr. 4. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy normális nőt kell elvenni. 12 éve vagyok a feleségemmel, nem szokott morogni meg zsörtölődni fölöslegesen.
2022. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig figyelni kell a másikra. Sokszor elejtett félszavakból derülnek ki problémák.
2022. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

2# Igen, csakhogy nekem nem az a dolgom, hogy utalásokat meg morzejeleket fejtegessek meg, hanem hogy ha probléma van, akkor azt emberi nyelven beszéljük meg.


(Félreértés ne essék, vannak egyenes nők, csak sajnos nagyon kevés)

2022. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Igen,sok nő szeret zsörtölődni,feszegetik a határokat,szóval erre fel kell készülni.A nagyon pofátlanoktól meg minél előbb megszabadulni.
2022. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

A hosszú házasság titka az, hogy nincsenek egy helyen mindig. Kisebb lakásokban lehetetlen hosszabb házasságokat fenntartani.


Az ideális az, ami nagyapáméknál volt. Szép nagy ház, kert, melléképületetek, ha olyan kedvük volt napokig nem kellett még találkozniuk se a főétkezéseken kívül. Az állandó összezártság őrjítő lehet, amolyan "Ragyogás" módon.

2022. febr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

5# Jah, igen, ahol apuka el tud vonulni hátra a sufniba barkácsolni, meg a haverokkal inni, a nő meg egy vödör fagyival telefonon külön szobába trécselni meg sírni a barátnőkkel hogy jaj azok a régi tini szerelmek...

:'d

2022. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

6.


Ironikus, de ezek maradnak meg tartósan. Akik összezárva vannak egy idő után egymás legyilkolását, felesleges vitákat, egyéb őrültségeket tartják hasznosnak.


Mindkettő arra utal, hogy a szerelem vagy nincs, vagy nem tartós. Esetleg alapból - a mostani középkorúaknál jelenség - egy amolyan "eh, jobb úgyse lesz" módon jöttek össze egymással.

2022. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%

Én 11 éve élek együtt a feleségemmel.

Arra kell csak vigyáznom, hogy próbáljak meg figyelni rá mert megszoktam hogy mindent amit mond elengedem a fülem mellett.

2022. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, csakhogy nekem nem az a dolgom, hogy utalásokat meg morzejeleket fejtegessek meg, hanem hogy ha probléma van, akkor azt emberi nyelven beszéljük meg."


Szerintem ha két ember, legyenek testvérek, barátok vagy párok, sok időt tölt együtt, akaratlanul kiismerik egymást. Legalábbis velem mindig így volt. Mondjuk lehet itt tévedek, mert saját tapasztalatra építek.


Ha valaki érti a Morse jelet, de direkt nem csinál semmit, amíg nincs egyenesen lekommunikálva - az idegenekkel szemben tök jó, élvezet nézni, ahogy felrobban a fejük, de kapcsolatban, akármilyenben, nem ez lenne a cél.

2022. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

7# "Mindkettő arra utal, hogy a szerelem vagy nincs, vagy nem tartós"


Talán nem is a szerelem a cél, sosem volt az?

2022. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!