Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek, ha egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy házas férfi más nőre kezd felfigyelni, az mindig azt jelenti, hogy a házasságban van valami gond?

Figyelt kérdés
Mot gondoltok?
2022. febr. 10. 20:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nem mindig a kapcsolatban van baj. Aki hűtlen fajta, az mindig is az lesz, előbb vagy utóbb csalni fog, mert ilyen a természete, és nincs lelkiismerete. Teljesen mindegy milyen minőségű a házassága.
2022. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Én őt nem így ismerem. Egy nagyon csendes , rendes srac amúgy. Soha nem célt bent senkivel viszonya, azért finoman utána infóztam. Mindenki egy szorgalmas, rendes srácnak ismeri.


Én nem gondolom, hogy össze vissza csalná a feleségét. Nem az a karakter.

2022. febr. 11. 16:31
 23/29 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el, aki kinézeget a kapcsolatából, az az új partnert is meg fogja csalni idővel. Csak azért...hogy ne legyenek illúzióid.
2022. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%
+Valószínű nem ismered eléggé.
2022. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
26%

#22:

Most mire keresel választ valójában? Úgy egyszerűbb lenne kitalálni, hogy milyen hazugságot akarsz olvasni.


Két lehetőség van.

1. Hűtlen típus, csak te nem tudsz róla. Meg fogja csalni a feleségét, és lehet, hogy veled.

2. Hűséges típus. Akkor se fog kezdeményezni, ha otthon a felesége egy sárkány, te naponta kelleted magad, ő meg eleped érted.


Olyan nincs, hogy hozzád hűséges lesz, csak előtte el kell szeretni a csúnya, gonosz felesége mellől.

2022. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Te nem tudom miről beszélsz. Milyen kelletted magad, semmi közöm hozzá és semmit nem tettem azért, hogy elszeressem a párjátol. Attól, hogy te egy feltehetőleg megcsalt keserű ember vagy, ne vetitsd ki mindenkire.
2022. febr. 11. 21:24
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

#26

Ó te kis ártatlan...

Akadj le róla, és kész. Nem kell ezt ennyire bonyolítani, ha úgyse akarsz tőle semmit. 😉 Csak az bánt, hogy ő az első évek óta, akinek lehet, hogy tetszel?

2022. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Te komolyan hülye vagy 🤣
2022. febr. 12. 07:47
 29/29 anonim ***** válasza:
Talán vidd el a feleséged kirándulni, vagy csak egy vacsorára valahova, hogy kiszakadjatok a mindennapi mokúskerékből. Mindig az új izgató nektek férfiaknak, de gondold végig annak idején miért is vetted feleségül és a másik az új nő is egyszer régi lesz. Megéri, ha még nem is ismered?
2022. febr. 18. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!