Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Aki külföldön dolgozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Aki külföldön dolgozik, nektek dolgozik itthon a párotok?

Figyelt kérdés
Természetesen ha van közös gyereketek. Ti eltartjátok vagy jár dolgozni ő is?

2022. aug. 26. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attol függ.
2022. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek egy ilyet, 2 gyerek van. Dolgozik a nő is, persze. Havi 1 hétvégére jön haza apuka, de van, hogy ritkábban. Nagyon régóta így élnek, a kisebb gyerek már úgy született, hogy apuka kint volt már évek óta, pedig már ő is 7éves lesz.
2022. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Saját érdeke, hogy járjon dolgozni.
2022. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgozok. Habár ad a párom annyi pénzt hogy nem kéne. Minden hónapban félreteszek egy nagyobb összeget. Közös gyerek még nincs, de tervben van.
2022. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Én a pár vagyok. :)

Mindketten dolgozunk, és mindketten külföldön. Nekünk az nem élet, hogy 1000 km választ el, és évente ötször találkozunk. Ráadás ilyen árak mellett anyagilag se éri meg két külön háztartást fenntartani, és egy vagyon az utazgatás. A gyerekek is élvezik a kintlétet. Eleinte egy nagy kaland volt, mára teljesen beilleszkedtek.

Több ismerősöm él úgy, hogy a férfi külföldön. Mindenhol dolgozik a nő is. És mindenhol a válás szélén táncolnak, csak a csok tartja őket össze.

2022. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi az offért.

5#

Mennyi idősek a gyerekek? Én is vacilálok hogy a 9 éves lányom hogy tudna beilleszkedni, illetve egy nyelvet megtanulni. Pedig én is kiköltöznék a páromhoz.

2022. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
#6 bár én nem az 5-ös válaszoló vagyok, de gyermekként költöztem ki külföldre…szerintem ne félj , a gyerekek csak úgy szívják be a nyelvet, észre sem fogod venni, olyan gyorsan fogja megtanulni a kislányod :) sok sikert :)
2022. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6:

14 és 6. A nagyobb már tanult németet a suliban is, nem nulláról kezdte. Egyre jobbak a jegyei, vannak barátai, jó az osztályközösség és a tanárok többsége. Egyedül a tesitanár gyökér, de ő mindenkivel. Élsportoló amúgy se lett volna, szóval nem érdekes.

Van még két külföldi, így hárman heti többször járnak külön németre, idegennyelvként. Német irodalom helyett, tehát nem jelent plusz órát.

A kicsi is ért már mindent, és vannak barátai. Egyre többször beszél németül. Az óvónénik kedvesek, segítőkészek, mindent meg lehet velük beszélni.

Hidd el, a gyerekeket nem kell félteni. Az a legfontosabb, hogy az ovi-suli normálisan álljon hozzájuk.

Sajnos tudok olyan családot, ahol a fiút nagyon kikezdték a suliban, a tanárok nem álltak ki mellette, és így inkább visszaköltöztek Magyarországra. De ott szerintem a fiú se teljesen ártatlan.

2022. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

6-os ". 9 évesen még jó kiköltözni, könnyen talunkak.Persze az a legjobb, ha minél kisebb korban költöznek ki.


Mi pl. határhoz közel lakunk, innét kijárnak naponta dolgozni, de az azt jelenti, hogy 80-100 km-re is.Férjem pl.60 km-re, öcsém 80-ra.Nekünk volt kint lakás, 3 éve nincs.Kár volt hagyni, jobb lenne nekem idejárni kintről( jó állásom van, nem érné meg nekem is kijárni), szerintem majd az lesz.

2022. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6# vagyok.

A lányom inkább az angol fele húz, németet annyira nem szereti.

9# igen ezt is számításba vettük, hogy átköltözök a határ mellé, és akkor a párom ingázni fog.

Csak nekem a kinti élet jobban tetszik. De a gyereknek viszont nem szeretnék rosszat.

2022. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!