Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak miért nősülnek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nősülnek meg?

Figyelt kérdés

Igazából ez csak egy elméleti kérdés. Kíváncsi vagyok. Annyiszor olvasgatom itt, hogy sokan úgy járnak úgy, hogy sok évig együtt voltak, de mégsem, aztán a következőt pár éven belül mégis csak.


Igazából csak felötlött bennem a kérdés, mert a férjem mindig hangoztatta, hogy ő sose nősül meg. Az előző kapcsolata 10 évig tartott, nem is vette el a nőt. Én sose nyomtam ezzel őt, mivel tudtam, hogy nem akarja. Azonban 3 év után ő döntötte el, hogy elvesz. Ez miért van? Férfiak válaszára vagyok főként kíváncsi, akik sose akartak nősülni, de mégis beadták a derekukat.


2023. jan. 19. 12:04
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
Amiért a nők férjhez mennek.
2023. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
94%
A fene egye meg. Engem is csak azért vett el 7 év után, mert kényszerítettem.
2023. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Hans Pötterman ***** válasza:
65%
Igazából nem tudom, szerintem nem tartjuk annyira fontosnak. Egy kapcsolat nem azon múlik jó esetben. /Legalábbis én így gondolom/. Mi is már 4 évesek vagyunk, és még el se jegyeztem,tologatom magamelőtt. Valahogy semmi kedvem ahhoz a nagy hacacáréhoz amivel jár az egész.
2023. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom azért, hogy fel lehessen venni a babavárót.
2023. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk pl én nem akartam házasodni nő létemre. Sosem izgatott, házasság nélkül is boldogok voltunk.

Csakhogy a nagyobb lányomnak el akartuk kezdeni a családba fogadását mivel a biológiai "apa" hajlandó aláirni a lemondó nyilatkozatot, de ehhez házastársaknak kell lennünk. Így csaptunk egy baromi nagy lagzi gyorsan 😄

2023. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%

Mostanában a Csok,gyerekváró hitel,állami támogatású családi kocsi,persze sok gyerekkel.

Ezek a főbb hajtóerők mostanában.

2023. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
94%

Van az a verzió amikor egyszerűen csak azért, mert szereti a nőt és vele akar élni.

Meg van az a verzió is hogy évekig keresgél valaki, nem igazán találja a számára tökéletes partnert, de valahol kiég ebben a keresgélésben, és a végén gyorsan elveszi azt aki éppen "kéznél van", hogy ne maradjon egyedül öregkorára.

Aztán van az a verzió is, aki reálisan látja önmagát, rájön hogy nincs rá kereslet a "párkeresés piacán", így ha akad jelentkező akkor gyorsan megnősül, hogy legalább legyen mellette egy fix pnci.

2023. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%
A házasság alappillére a társadalmi nyomás, ami egy helytelen és idejétmúlt szokásra alapszik, ami már 100 éve sem működött jól (családon belüli erőszakok, szar házasságok amiket akkoriban nem is lehetett felbontani, mert "jajj, vallás, jajj mit szól majd a falu", alföldi tanyavilág férjgyilkos asszonyai, asszonyverő baromállat férjek, szar környezetben felnőtt gyerekek akik viszik tovább ezt a remek mintát) és ma sem. Szerencsére a kor embere már képes ellenállni ennek.
2023. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%

A házasság bizonyos (felsőbb) körökben teljesen alap dolog, és senki nem áll hozzá úgy, hogy én aztán sosem. Ez az önbizalomhiányos, rossz családból származó emberek szokása, akik nem tudnak megfelelően kötődni, és ezt időben orvosolni kellett volna. Normális nő nem áll le ilyennel.


Elég furán venné ki magát, ha 30-as párként úgy kellene bemutatnom bárkinek a férjemet, mint a barátomat. Komolytalan, gyerekes, joggal gondolhatja bárki ilyen esetben, hogy szabad prédák vagyunk mind a ketten, akik csak épp egymással szórakoznak, amíg nem akad jobb.


Természetesen mind a ketten úgy házasodtunk meg, hogy tökéletesek vagyunk egymás számára, 3 évet éltünk együtt sima "párként" és 3 éve vagyunk házasok, nem fenyeget a válás veszélye. CSOK-ot nem tervezünk felvenni, mert tudatosan gyerektelen pár vagyunk, de ha akarnánk gyereket, akkor sem szorulnánk az állam alamizsnájára. Ettől függetlenül egy komoly kapcsolat az a törvény előtt is elismert, a többi az csak játszadozás, egymás idejének pazarlása.

2023. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
27%

"hogy tökéletesek vagyunk egymás számára"


Legalábbis ezt gondolod most. Mennyien vágnak bele így... És pár évig úgy is tűnik, hogy ez igaz, jajj de szép minden. Aztán eldöccen 5-10 év és "megváltoznak a dolgok".

2023. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!