Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Autisták tudnak családot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autisták tudnak családot alapítani,dolgozni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen. csak kérdés, hogy milyent.
2023. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ szerintem, mennyire súlyos vagy mi a bajuk.
2023. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az autizmus egy bő fogalom. Attól függ, hogy milyen az állapotuk.
2023. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeles az autista spektrum. Sokan teljesen diszfunkcionalisak, de vannak, akik kepesek a mindennapi eletben boldogulni. Viszont akkor is maskepp vannak bedrotozva, es olyan embert kell talalniuk, aki igy vagy ennek ellenere szeretne veluk elni.
2023. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

En rajta vagyok a spektrumon, a parom pedig 10000% neurotipikus. Nem mondom, hogy mindig pontosan megertjuk egymast, de mukodik hosszu evek ota rendesen. Nem vagyom masra, mert egyebkent meg masokban neha roppantul bosszantanak dolgok, mondjuk altalaban azok, akiknel sulyosabb a helyzet.

Pl Netflixen van fent az Atypical sorozat, maga a sorozat nagyon tetszett, de egy olyan sractol, mint a foszereplo, kiakadnek, nekem is vannak ugyan fix berogzodeseim, amiknek ugy kell lennie ahogy en kitalaltam, kulonben eleg eros diszkomfort erzesem lesz, ilyenkor jol jon, hogy a parom rugalmas, es szarik ra mert neki mindegy. :D

2023. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
5. A párodat klónozni kellene, ez az igazán hiánycikk manapság :)
2023. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon széles skála. Ismerek autistát, akiről alig mondanád meg, hogy bármiben is eltér a gondolkodása a neurotipikustól és ismerek olyat is, aki csak hörögni és sikítozni tud és intézetben él, mert a saját anyjára is veszélyes.
2023. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Dolgozni tutira tunak, vannak olylan munkahelyek, ahol a tudásukat előszeretettel alkalmazzák szerencsére.
2023. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

5# Óóóoooohh hány ilyen ember van és nem diagnosztizált. Én az ilyet mint te, nem is tartom autinak.

Akármelyik gyereket, felnőttet elviszel auti tesztre, 90% hogy autival diagnosztizálják. Sajnos tapasztalat.

2023. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

9 Ezert spektrum, nem pedig egy fix dolog, mint mondjuk a legtobb betegseg sem az. Fizikai betegsegeknel sem ugy mukodik, ha te x beteg vagy, akkor minden egyes tunetet tapasztalsz, ami a konyvben le van irva.

Ha a gyerekedet diagnosztizaltak, nem kene elbagatellizalni, csak mert nem teljesen eletkeptelen.

2023. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!