Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez lehetséges? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk házasok.

Többszöri beszélgetés után,semmi eredmény és válasz,hogy miért nincs szex köztünk, lassan 11 hónapja van ez a jelenség. Sok hetek után újra felhoztam a témát.

Annyit közölt,hogy nyugodtan keresek férfit,szükségleteim kielégitésére.

Nem térek magamhoz,hogy tudta teljes nyugalommal mondani ezt.

Teljesen összevagyok zavarodva.

Volt,van valakinek ilyen hasonló története?


2023. jan. 22. 18:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy mit akarsz ezzel kezdeni azt csak te tudod. Gondolom ha ennyi ideje fennáll ez a probléma, és ezt csak így kijelenti, akkor változásra nem igazán lehet számítani.


Innentől kezdve rajtad áll hogy keresel egy szeretőt, vagy szépen elválnak útjaitok és keresel olyat akivel klappol a párkapcsolat minden téren.

Neked kell dönteni. Mire van igényed...szeretőre aki néha megdönget, vagy egy tartalmas kielégítő(nem csak szexuálisan) kapcsolatra.

2023. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1.Azért nincs mert szeretője van, unalmas vagy neki


2. Impotens lett

2023. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennél kicsit több info kéne erről a házasságról…! Ha van kedved leírni, hogy milyen köztetek a dinamika, mikor és miért szűnt meg a szex, ki a domináns kettőtök közül, hogyan kezelitek a konfliktusokat, lehet-e a párodnak esetleg szeretője, hány évesek vagytok, van-e gyerek. Ezek minimum infók, hogy véleményt lehessen alkotni.

Amúgy ebben a helyzetben vagyok én is, én kerestem partnert, azóta csak azért nem vagyok csordultig boldog, mert a partnerrel is keveset tudunk talakozni.

2023. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Hidd el, a házas férfiak zöme sem szexszel. Szóval túljelentkezés lenne rád, főleg ha még a kalandorokat is beleszámítom. Naponta annyi férfi kormol ki, amennyit csak szeretnél. Hogy jobban érezd magad, én férjként élem meg a szexmentes házasságot immáron 2018 óta. Nekem annyival rosszabb, hogy amikor szeretőt szerettem volna, akkor kb. a 785-ik voltam a sorban bármely nőnél. Mivel te nő vagy, minden újjadra legalább 30 pasit kaphatsz, sem a korod, sem a külsőd nem fog semmit számítani!
2023. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2023. jan. 23. 08:34
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Én 44 éves házas férfi vagyok, nálunk már cirka 2 éve nincs szex. A feleségem válasza az, hogy őt már nem érdekli és hozzá tette hogy ezt nekem kötelességem tiszteletben tartanom. A szexről meg ennyit. Szóval nem egyedi az eseted de ezt már előttem is leírták.
2023. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
A férjem nővérének a férje pár hete egy kocsmázós összeülés alkalmával részegen bevallotta a férjemnek, hogy a tesója most, hogy megvan az eltervezett gyerekszám (3) közölte vele, hogy mostantól ő nem fekszik le vele, mert eddig se volt különösebben jó, most meg már oka sincs rá és ő ezt nem érdekli. A sógor kétségbe van esve, 42 éves, hithű katolikus, nem akar elválni, de ilyen életet se. Ja, a nő is azt mondta, hogy ennek ellenére ne csalja meg, csak fogadja el és intézze egyedül. Fel sem tudom fogni, hogy lehet valaki ilyen rohadék.
2023. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7. A szokásos családi élet. Itt a gyk-n már csak legyintek azokon, akik szerint ma mindenki szuper házasságban él, naponta 3 szex és 100 év szerelem. Szerintük csak elvétve vannak rossz házasságok, ott is a férfi a hibás. A tágabb családom is mind értelmiségi, diplomás nő és férfi. Már a többség elvált, mert mindenhol szexuális problémák voltak, konkrétan a szexmentes élet miatt váltak el. Majd voltak akik újra házasodtak, de már megint szexmentes kapcsolatban vannak, de már nem válnak mert rájöttek, hogy a szex csak a kapcsolatok elején működik, mert akkor még érdekes. Az én házasságomban is csak kényszer szex van havonta 1-2X, én sem válok, mert felesleges lenne mindent tönkretenni egy válással. A szexéhes férficsorda ami a neten is ott van, nem akar mást mint alkalmi szexet a feleség vagy a barátnő mellől. A fix szex 1-2 év után megszűnik, unalmassá válik, vagy ott van az a tény, hogy az emberek felét úgy ahogy van, egyáltalán nem is érdekli a dolog. A kapcsolat elején eljátsszák hogy hú mennyire jó, holott a hátuk közepére sem kívánják, csak tudják ha az elején már nemet mondanak, ötökké egyedül maradnak. Ez a probléma mindkét nemre igaz.
2023. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
3 gyerekünk van, 13 éve vagyunk együtt ill 8 éve lassan házasok. Én eléggé igénylés igyis a szexet. Férjem sajnos sokszor bealszik faradtabb, ill sajnos elengedhetetlen magát 3 gyerek mellett pedig 36 éves....kezd pocakom növesztett ami nem annyira tetszik főleg h 3 szülés után én meg azért jól nézek ki....nekem ez az egy ami most jelenleg nem jön be. Nálatok nem lehet h vmi hasonló lehet?
2023. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret már, az világos. Valószínű van valakije és azért mondja menj és keress te is magadnak.
2023. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!