Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha már volt házas a párod nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már volt házas a párod nem érzed cikinek ha téged nem akar elvenni? (Te sem voltál még házas)

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem érezném "cikinek", mert elmúltam 15. Ellenben elhagynám. Sajnálom, ha az exével rossz tapasztalata volt, de az ne vetítse ki rám.
2023. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert soha nem akarok házasodni, az meg nem érdekel hogy mások hogyan élnek és mit szólnak az én életemhez.
2023. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem "ciki" kategória. Ilyen esetben inkább az a kérdés vetődne fel bennem, hogy mi a gond a kapcsolatunkkal. Miért nem akar velem összeházasodni? Eleve ez egy olyan kérdés amit a kapcsolat elején illik tisztázni, mielőtt éveket pazarol el az ember abban a hiszemben, hogy majd lesz házasság, aztán mégse. Arról tényleg senki sem tehet, hogy az előző párjával nem jött össze a jó házasság, de ezt ne a következő párján vezesse le.
2023. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mivel én eleve nem akarok házasságot.
2023. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokan válás után nem akarnak újraházasodni. Mert már voltak házasok
2023. jan. 23. 10:45
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

Miért lenne ciki? Van annyi empátiám hogy megértsem miért nem. És papir nélkül is lehet boldogan élni, vagyis mégha vágynék is a házasságra, annyira nem fontos hogy eldobjak emiatt egy jó kapcsolatot.


De akinek ennyire fontos, az keressen olyat aki elvenné. Majd az évekig tartó válás után ő se fogja már annyira akarni, bármennyire is szerelmes lesz.

2023. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, ha így gondolja, de akkor mondja meg az elején. Ebben az esetben ha kell a pasi, akkor elfogadom így is. Ha X év után jut eszébe, hogy ő mégse akar megint házasodni, az nem ciki, hanem szakítóok. Ott valami gond van a kapcsolattal.
2023. jan. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem baj ha valaki nem akar újra házasságot kötni. De gondolom ha új kapcsolatba kezd akkor azt rögtön közli is (jó esetben) az új párjával.

Ilyenkor kell az új párjának mérlegelni, hogy ha ez neki nem tetszik, akkor folytatja e a kapcsolatot vagy sem. A másik emberre nem lehet senki akaratát ráerőszakolni. Tudni kell beismerni ha két ember ilyen szempontból nem egymást keresi.

2023. jan. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem ciki, de szakítóok. Nekem a párkapcsolat kiteljesedése a házasság, ha a másik nem így gondolja, semmi baj, nem egymást keressük.

Meg én nem igazán szeretem azt, ha valaki az előző baklövése miatt engem büntet. Pereskedni több év együttélés után is lehet ám a vagyonon, főleg ha gyerek is van, mert hacsak nem gyűjtögeti az összes számlát valaki évekig, lehet ám vitatkozni azon, ki mit vett, vitt alapból a kapcsolatba, gyereknél ugyanúgy számít az, hogy ha a pár női tagja évekig otthon van ezzel hozzájárulni a férfi karrierjéhez, stb. És házason is lehet pereskedés nélkül válni, ha a két fél nem egymást akarja gyilkolni, hanem igyekeznek egy mindenki számára megfelelő vagyonelosztást összehozni. Szóval, ha valaki feltételezi rólam, hogy én is ki akarom csinálni, akkor inkább ne is éljen velem együtt.

2023. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem elvett. Én nem akartam igazából, nem is volt semmi felhajtás. Ami ciki szerintem, hogy az exe a mai napig a nevét viseli. Na ez a ciki😂De az a no is amíg csak elettarsak voltunk(2)ev,mas témája sem volt , hogy engem nem akar elvenni a férjem.😁
2023. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!