Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek viselkedése?

Figyelt kérdés

Miért látom és hallom mindenhol, hogy a férjek miánt elhagyják a 40-es életévüket, elkezdenek pörögni, és folyamatosan a szexen jár az agyuk? Mármint itt is meg máshol is arra panaszkodnak, hogy nincs szex otthon.


Én a feleségeket kérdezném, hogy tényleg így van? Egy feleségnek miért nem fontos az, hogy otthon jó legyen a szexuális életük, miért tagadják meg a szexet otthon? Itt a gyk-n beszéltem egy prostival, és ő is azt mondta, hogy a kuncsaftjai zöme házas férfi, és arra panaszkodnak hogy vagy nincs szex, vagy nagyon ritka és passzív a feleségük. Tényleg csak a gyerek számít már 40 felett? Azért kérdezem, mert 37 éves vagyok, idén szeretnék házasodni és elég tragikusnak látom hogy ennyi embernek van hasonló helyzete. Nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, de szerintem ők sem arra gondoltak hogy ide kerülnek. Kicsit tartok a házasságtól, félek hogy utána már minden meg fog változni. Szeretnék gyereket, de mi van akkor ha a feleségem átvált anya üzemmódba és lejtőre kerül a szexuális életünk?



2023. jan. 24. 16:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudnak szexelni.

A pr.stik pénzért néha túlóráznak meg ugrálnak rajtuk hogy végre siker legyen az impotenseknél, de egy nő se fog dolgozni a semmiért naponta rajtuk.

Az ilyenek se felizgatni nem tudják a feleségüket meg viszonozni sem, csak várják hogy az asszony melozzon. Az meg valoban munka pr.stiknak valo nem feleségeknek.

2023. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
79%
Kortól független nagy nullák a pasik az ágyban. Szerelmesen még aktívkodik rajtuk egy egy nő, de tizenéveken át naponta senki nem fog.
2023. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sztorikban a nők nagyrészt azt mondják, hogy a büdös életben nem volt jó a szex a férjükkel tulajdonképpen. Ebből kiindulva szerintem nagyon fontos meghatározni egy férfinek, őszintén szembenézni vele még a házasság/gyerek előtt, hogy élvez normálisan a nő?? Gyanítom a 80% ezzel kicsit sem törődik már a kapcsolat elején sem de elvárja, hogy évtizedeken át menjen a műsor ilyen keretek között. Szóval szerinted jelenleg tényleg jó a partnered számára is a szex? Biztos vagy benne, hogy nem csak megjátssza ha igen?
2023. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Itt a kérdés az volt, hogy a férfiak azért mennek félre, mert feláll nekik, van libidójuk csak otthon nincs szex. Tudom tudom, mindenről a férfiak tehetnek, de ez a kérdés most ennek az ellenkezőjét kérdezi. Nekem van libidóm, tudok szexelni. Több barátomnak is feláll, de ők otthon kényszer cölibátusba kénytelenek élni, mert egyszerűen meg van tagadva tőlük a szex. Nos, én erre szeretnék választ kapni hogy miért? Ezt a sablom impotens kártyát meg dugjuk már vissza, igazából ez unalmas már. Az egy másik kérdés, azt tegye fel más.


Szóval van egy férfi aki szereti a szexet, fel is áll neki, ki is szeretné elégíteni a feleségét, de az elutasítja. Nem egyszer, hanem véglegesen. Na ez miért van? Nincs figyelmetlenség, nincs erőszak, nincs semmi negatív dolog. Ez lenne a kérdés!

2023. jan. 24. 17:10
 5/61 A kérdező kommentje:
3. Én pl. rengeteg dologban jó vagyok, sok mindenhez van érzékem, lelkes vagyok, aktív, tudásra éhes stb. Én is látom hogy van sok ember aki passzív, lusta, renyhe, buta, nemtörődöm stb. Akkor egy ilyen pasival miért áll össze egy nő? A másik téma meg az, hogy igen sok nőnek a saját testéről sincs fogalma. Nekem is volt egy kapcsolatom, ahol a nő kerülte a szexet, sőt meg is kérdezte hogy neki eben mi a jó? 28 évesen. Gőze nem volt semmiről, feküdt mint egy darab fa, az ég világon semmi sem volt jó neki, az arcára meg az volt írva hogy mikor lesz vége? Ő nem nyúlt hozzám, megtiltotta hogy kényeztessem, az orál tabu volt számára. Sajnos az egyik barátom pont vele jött össze, és el is vette. Szerinted? Ugyan olyan vele mint velem volt. Nonszensz!
2023. jan. 24. 17:16
 6/61 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnek igaza van, bármennyire fáj az igazság.

A sok elhanyagolt férj észre se veszi, hogy van ott más gond is. A szex hiánya az egyetlen, amit észlelnek. Másrészt meg a férfiakra en bloc jellemző, hogy azt hiszik, jók az ágyban, hiszen nekik jó volt. Közben meg annyit tudnak, hogy nulla előjátékkal mennek egyből a puncira, az se baj, ha olyan száraz, hogy karcol. Azt se értik, hogy ha hétkor még veszekedtek, fél nyolckor anya még fürdeti a gyereket, veszekszik, hogy vegye fel a pizsit és menjen feküdni, akkor anyunak rohadtul nincs kedve szexelni. Akkor se, ha se.ggére csapsz, hogy reméled este lesz valami.

Ki a fene akar úgy szexelni, hogy nem élvezi?


Az anyaságról meg annyit, hogy azzal nincs gond. Gond akkor van, mikor az apa szerep is a tiéd, mert a kedves férjed csak megcsinálni tudta a gyereket, de öt percet sem foglalkozik vele. Ezt lehet még fokozni, mikor elkezd féltékenykedni a gyerekre, mert fontosabb, mert elveszi az anyát tőle, mert miatta kevesebb idő és figyelem jut rá. Magyarul úgy viselkedik, mint még egy gyerek, aki féltékeny a kistesóra, aztán anyán csüng. Nem fogod elhinni: ez rohadtul nem szexi!

2023. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
94%

De hidd el azért nincs szex mert nullák.

Nem fogalkoznak az asszonnyal, nem tesznek bele semmit. Lefekszik hogy sz.pd le.

Tudod ki menne ebbe bele. Inkabb vigyék is el az ilyeneket.

2023. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Ez a te véleményed, ettől függetlenül ez csak a te világodban létezik. Más meg azt mondja, hogy a nők egy nagy nullák az ágyban, bepaliznak egy hapsit, csináltatnak egy gyereket és utána ülnek a készben. Mert ha a férfiak a hibásak, nem tudnak szexelni, akkor az van, hogy a férfiak 80-90%-a alkalmatlan a jó szexre. Akkor szerinten a nől 100% szuper az ágyban? Azért ne viccelj már!


Nekem is volt olan nőm, aki meg sem moccant az ágyban. Ezek szerint ő is arra panaszkodik hogy én voltam gyenge? Feküdt mint egy darab fa, én meg próbálkoztam mindennel, de meg sem mozdult. Pl. engem sem szopott még le a menyasszonyom, mert nála sz órál tabu. Annyira hogy nekem sem engedi. Akkor most mi is van?

2023. jan. 24. 17:28
 9/61 anonim ***** válasza:
72%

Nem az én viláhom.

Soha nem véletlen az, ha egy nő nem akar lefekudni a férjével. És atrol a férj tehet elsősorban. nem kicsit.

2023. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
96%

#8: Tessék, meg is jöttünk! Te vágysz az orális szexre, de a nő nem hajlandó csinálni, és kapni se akarja. Erre te mit teszel? HÁT ELVESZED FELESÉGÜL ÉS CSINÁLSZ NEKI GYEREKET!

Aztán egy hónappal szülés után jössz fröcsögni, hogy a házasság meg a szülés után lett ilyen. Előtte naponta volt szex, és szopott mint egy újszülött.

2023. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!