Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Férjem megint elfelejtette a szülinapom.És mielőtt letámadtok,nem ajándékot várok, de egy puszi és Boldog Születésnap elég lett volna..Tavaly is ugyanez volt, akkor másnap szóltam neki, hogy nem esett jól, de idén már nem fogok, mert én érzem magam hisztisnek.Túlreagálom?

2023. febr. 9. 07:04
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
24%

Szomoru lennek, de kerdes, hogy honnan kellene tudnia? Ugy ertem, hogy vannak emberek, akik tenyleg rosszak a datumok fejben tartasaban, vagy az ido erzekeleseben, vagy a datumok esemenyekkel valo osszekapcsolasaban :D Nekem van, hogy aznap jut eszembe, hogy ma valami van, jobb esetben par nappal elotte.

Szoval szoktal ra pl utalni elotte nem sokkal, hogy hamarosan szulinapod, vagy szoba kerul-e a tema? Mi pl ki szoktuk venni egymas szulinapjat es/vagy az azt koveto napot szabadnapnak, igy egyertelmu, hogy nem felejtodik el, de nalunk eleve az a szokas, hogy ilyenkor programot szervezunk a baratainkkal kozosen. Nem egy olyan napnak van kezelve, mint pl egy nevnap, ugy konnyebb lenne nyilvan elfelejteni.

2023. febr. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
97%
Vagy elfogadod, hogy ő ilyen, vagy elhagyod. Valamiért csak hozzámentél, tehát másban jó. Te is felejtsd el az övét.
2023. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Nem célozgattam előre, nehogy az legyen, hogy nyugi, nem felejtettem el...meg igazából azt reméltem leesik neki miért kaptam a tesómtól virágot és csokit., gondoltam este legalább beugrik, de ezekszerint nem...ezenkívűl facebookon is köszöntöttek, de ezt sem látta..
2023. febr. 9. 07:26
 4/58 anonim ***** válasza:
79%
Valnek
2023. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
82%
Ő ilyen. Vagy elfogadod így, vagy elhagyod.
2023. febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ- igazából titokban reméltem, hogy megjegyzi, meg kicsit vártam is, hogy legalább egy csokit vesz, mert a saját áprilisi szülinapjára már vett két pólót...Nem tudom, hogy elmondjam neki, vagy majd egyszer beugrik neki...
2023. febr. 9. 07:34
 7/58 anonim ***** válasza:
71%

Az én férjem is folyton "elfelejti", de mikor én egyszer nem tudtam elmenni neki ajándékért mert influenzás voltam és a mosdóig alig tudtam kimenni, na azt hallgattam a következő pár veszekedésünkkor. És hozzáteszem mondtam neki hogy boldog születésnapot, csak ajándékot kapott később.

Szóval nem mindig elfelejtik, van aki ilyen, hogy magán kívül más nem érdekli. Én már megszoktam, hogy nem köszönt születésnapkor, névnapkor.

2023. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
43%
Mi nem ajándékozunk, de köszöntjük egymást. Volt már, hogy aznap pont elfelejtettük, pedig előtte napokig a tudtunkba volt. Ilyenkor szólunk, hogy tudod, hogy ma milyen nap? S akkor már rögtön kapcsolunk is és pótoljuk.
2023. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
82%
Hat ez nagyon gaz. Jó hogy már nem a nevedet felejti el. Komolyan nem értem, ennyire nem erdekled a ferjedet, hogy megjegyezzen egy rohadt dátumot de ezt elnézed neki?
2023. febr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
94%
Távolabbi ismerősöknek beállítottam emailes emlékeztetőt. A többiekét nem felejtem el. Nehogy már a legfontosabb emberét elfelejtse. Ha kicsit is érdekelné, de feledékeny, akkor beállítana emlékeztetőt, vagy időzített képesllapot, nem egy nagy müvészet.
2023. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!