Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek kétbalkezes és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kétbalkezes és még idióta férje is van az mit kezd vele, nyugtassatok meg ez máshol is tipikus?

Figyelt kérdés

Kedves életem drága párja, saját bevallása szerint egy pancser a szerelésben, festésben, barmiben, aminek kétkezi vagy technikai része van. Ez nem is gond. Ha valami elromlik hívok szerelőt.

Viszont ennek ellenére rendszeresen képes eljatszani azt, hogy elmondja nem ért hozzá, nem tudja megcsinálni (nem is mondok neki semmit csak úgy jön magától neki), aztán egy vasárnap ebédidőben fogja magát és szó nélkül nekiáll valaminek, ami eredményeképpen egy kis csöpögésből csőtörés, egy elem lemerülésből szétesés, egy kis repedésből kiszakadt ablak lesz és hasonlók. A gondom, hogy mindezt mindenféle előzmény nélkül kezdi (tehát időm sincs szólni, hogy ne vagy elterelni a figyelmét) és természetesen SOS kell hívnom szerelőt (mert ő majd csak hétfőn tud valakit esetleg), ami persze így feláras.


Már arra gondolok szándékosan csinálja velem, mert tudja pénzt gyűjtök a nem közös gyerekem nyelvvizsgájára és ilyenkor persze elvárja, hogy én is befizessek a szerelőnek (mintha nem miatta kerülne többe az egész).

Vagy nem.tudom, mert ez régen is így volt. Ha leszúrom, hogy édes istenem miért kellett, miért pont ünnepekkor, miért nem szólt, akkor jön a visszavágás, hogy de hát a szerelő nagyon drága csak szépíteni akarta a házat/autót/padlást.


Egyszerűen ha tudja kétbalkezes miért kell bármihez is nyúlnia??? (nem.várom el tőle, a kapcsolat elején is tudtam nem ért ezekhez, de akkor most minek csinálja???)



2023. febr. 12. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idióta? Azt hiszi a gyakorlat teszi a mestert? Te miért fizetsz a szerelőnek, ha ő tett tönkre valamit? Ne fizess!
2023. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz vagy megszöksz. Ez tipikusan az a helyzet, amikor nincs értelme újra és újra megbeszélni ezt vele, mert legfeljebb te leszel a házisárkány.

A helyedben egyszerűen nem fizetnék bele semmit. Egy fillért se. Megmondanám, hogy X összeg lett volna a javítás, maximum annak a felét. A felàrat meg amit elcseszett, azt fizesse ki ő.

B verzió, hogy te hívsz szerelőt, öt helyre kiírod, hogy mikor jön, és többször elmondod, hogy hàtha akkor nem áll neki előtte. Amennyiben mégis, úgy megint csak nem adnék bele egy fillért se.


Amúgy kié az ingatlan? Ha csak az övé, akkor innentől még csak ne is hívj te szerelőt. Oldja meg, fizesse ki. Neked így is túl sok pénzed áll benne, amit nem kapsz vissza.

2023. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Közös az ingatlan. Sajnos.
2023. febr. 12. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Én csak olyan kétbalkezeseket ismerek akik az életben is egy nagy nullák valahogy. Pancserek csicskàk, ilyenekkel össze sem jöttem. Elnézem ahogy bénáznak(pl egyik munkatarsam hivtam át egyszer, hát siralmas volt nézni is amit művel), és kezdtem valahogy erteni minél jobban megismertem miert ninvs nője(azokhoz se ért semmit), meg a tetejebe ahelyett hogy tanult volna szocializádni vagy bármi, inkább önsajnálatba depresszióba esett. Egy tagbaszakadt szerencsétlen.


De akiket ismerek talpraesett pasikat akár cegvezetőket is vagy akik maszekmelokat is csinálnak dr olyan mamahoteleseket is, akik MINDENRE képesek.

2023. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen megértelek, én megőrülök az ilyenektől. Nem nagyon tudsz mit tenni, egyelőre lásd meg benne a jót, örülj, hogy még életben vagytok! Lehetne rosszabb is, ha villanyt, gázt szerelne és felrobbantaná a házat, vagy megcsapna miatta az áram. (Ilyen problémák esetén azonnal hívj szerelőt, hogy ne legyen ideje hozzányúlni.)
2023. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

"Közös az ingatlan."


Most akkor ha te tönkreteszel valamit ő is fizet bele, vagy csak te? Mert ha egyedül állod, de az ő "munkájáért" fizetned kell közösen, akkor nem vagytok egyenlő felek e téren.

2023. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ettol a balfsztol en elvalnek mihamarabb. Az is gaz, ha direkt csinalja, meg az is, ha nem fogja fel, hogy neki ez nem megy.

Es nem, az en parom nem ilyen, jo par dolgot meg tud normalisan csinalni, amit nem, annak neki sem all.

2023. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

"nyugtassatok meg ez máshol is tipikus?"

Nem. Én felnevettem azon amit írtál, mert olyan mintha Family Guyt olvastam volna. A csávód nagy arc, igazi Peter.

2023. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
#8 Én most újra elolvastam a kérdést Lois hangján :D :D
2023. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8, 9-es :-D

végül is humoros is lehetneXD

2023. febr. 12. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!