Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mitől lesz valaki “feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki “feleség alapanyag”?

Figyelt kérdés
Miért pont az lett a feleségetek, aki?

2023. márc. 1. 13:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
7%
Mert szerettem őt...vakon. Azóta már szerencsére megszabadultam tőle. Amúgy nem nevezném wife material-nak, most már csakis ilyen nőt keresek
2023. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Férfiismerősöknél egyre inkább azt látom, hogy teljesen mindegy milyen barátnőik voltak korábban, ha megérett benne a megállapodás iránti vágy, az a nő lesz a felesége, aki éppen akkor ott van/ szingliként elsőként ismerkedik meg vele (és kölcsönös a szimpátia természetesen).
2023. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy érdekes kérdés.

Nekem életem szerelme is azt mondta hogy én tényleg feleségnek való vagyok....csak mondta, mondta....de azóta sem tette.

Na, ja. 40 éves elmúltam és azóta sem mentem férjhez és már nem hinném hogy fogok.

Annyira jó alapanyag voltam, hogy azóta is egyedül vagyok (bár ez engem nem zavar). :)

2023. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de nem szeretnék az lenni. Szerintem az, akinek nincs sok elvárása, ellenben munka után szó nélkül ganéz az egész családra. Egyedül leginkább.
2023. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
1%
Szar ügy ha ezt külön el kell mondani.
2023. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%

#5: "Férfiként ez a 4 legjobb tanácsom a nőknek."


Kéretlen tanács = s*gglyuk: mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.

2023. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, van ötleted, mi lehet a válasz?
2023. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
2-es tökéletesen megfogalmazta! A feleség alapanyag kb. annyit jelent, hogy el bírja viselni, de közel sincsenek olyan elvárások, mint a nőknél. A férfiaknál jókor kell jó helyen (vagy rossz helyen, a házasság minőségétől függően) lenni és a férfi el fogja venni a nőt. A férfiak nem szerelemből szoktak házasodni.
2023. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#8 nyilván van, csak pont az ihlette a kérdésemet, hogy legtöbbször nem olyan nőket látok feleségként, akik szerintem annak valóak lennének. Ezért érdekelne, hogy ki mi alapján vesz el egy nőt :D
2023. márc. 1. 15:39
 10/31 anonim ***** válasza:
68%
Téged miért lenne értelme elvenni? Ne arra fókuszálj, hogy más nőket másolj, a viselkedésüket, jellemvonásaikat, csak mert úgy tűnik, amiatt "sikeresek". Saját magadban mi az érték, amit a megfelelő társsal párosítva egy jó házasság előszele?
2023. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!