Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak nektek hogy esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek hogy esik amikor a feleségetek visszautasítja a közeledéseteket?

Figyelt kérdés
Akár többször is egymás után. Fáradtság, klasszikus fejfájás vagy valami egyéb indokkal? Én már nagyon unom és legszívesebben válnék de a gyerekeket nem tudnám elhagyni.
2023. márc. 10. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ezek a veg kezdetei.
2023. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és leirom miért utasitottam el exemet: nem fürdött este, mindent rám hagyott munkát, amit megcsináltam azt se becsülte.

Érdekes de mostani kapcsolatomban még sose utasitottam el, mert teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolat, munkamegosztás, tisztel a párom.

2023. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

En azert utasitom el mert hazajon belenyúlkál a lyukamba 1 percig, aztàn kelljek fel neki felvezetni orállal meg ápoljam le lovagoljak ez az.

Én meg még csak fel se lettem izgatva. De ejszakai műszakban vagyok. És nem egy lyukból állok csak. Semmi intimitas testiség puszik ölelés simogatás, az csak akkor járt nekem mikor köd volt.

És hát ejszakai munka nekem nem vicces.

2023. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
2. Komolyan annyi a nőket megérteni, hogy megcsinálod a férfiként a házimunkát? És akkor minden rendben? Meglep hogy csak ennyit akartok.
2023. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen sokan házicselédként tekintenek a nőre, aztán csodálkoznak hogy az nem pattan felaljzott vadmacskaként az ölükbe.
2023. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Talán magadba kellene nézni, vagy tükörbe ha úgy jobban tetszik. Oka van rá, mint amit leirtak itt a többiek:cseléd, nem elégited ki, önző vagy stb.

Indok nélkül biztos, hogy nem utasítana el téged...

2023. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Keress szeretőt. Felesleges kuncsorogni az elutasításért.
2023. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4# a házimunkát ha a bentit érted, azt én megcsinálom mindet. A kintit meg ő. De az nem játszik mint exemnél, hogy semmit.

De ez összetettebb annál mert rajta érzem a tiszteletet ahogy én is tisztelem őt.

2023. márc. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát tegyél valamit, hogy ne legyen fáradt. Meg az se árt, ha neki is élvezetes a szex.

Szeretőt ajánlott valaki... Hát nem tudom, ahhoz nagyon jó pasinak kell lenni, hogy találj vonzó nőt szeretőnek.

2023. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Meg persze azért ne feledjük, hogy te megcsinálhatsz minden házimunkát, nyalogathatod órákig a halszagút minden este... De hát tudjuk... Women☕


Ám egy kis kommunikáció lehet megoldaná a problémád kérdező.

2023. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!