Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy USA-ból származó férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy USA-ból származó férfi, vagy egy Nyugat-Europai férfi mentalitása jobb szerintetek férj jelöltnek?

Figyelt kérdés
Egy fiatal, Magyar nőnek.

2023. márc. 11. 21:33
A kérdező szavazást indított:
USA
Nyugat Európa
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán inkább Nyugat-Európa, valljuk be teljesen más a mentalitásuk, mint az európaiaknak. De valójában azon múlik én szerintem, hogy milyen az ember és hogy összeilletek-e, közös célok, tervek, mindegy, hogy német, vagy brazil.
2023. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
USA-ban a tobbseg mar annyira szelsoseges valamelyik iranyba, hogy nem tudom, mennyire jonnenk ki barkivel. Nyugat-europaiak boven jok.
2023. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Uh, az amerikaiak nehéz esetek magyaroknak szerintem.

Be nem áll a szájuk, extrém kedvesek ami nem különösebben autentikus, vallásosak sokan és ezáltal prűdek. Általában nagyon magabiztosnak tűnnek.

2023. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Helytelen megközelítés, ember tömegekről van szó, mindehol vannak ilyenek olyanok, nem lehet rá komolyan válaszolni.
2023. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

:D Azok a kérdések! Szerinted melyik gyorsabb autó: fehér vagy a zöld? Mert kb. ennyi értelme volt ennek a kérdésnek is.


Mert ám amerikában az összes férfinak azonos a jelleme, meg nyugat európában is!


Pontosítsunk:


Van itt több amerikai hogy választhass:

https://www.youtube.com/watch?v=YMS70m-OzXo


Itt meg nyugat európa:

https://www.youtube.com/watch?v=70owftKbp6s


Tehát melyikre gondoltál?


Csaaaaak neeem??? Csak nem valami monacoi plasztikai sebészre, tökéletes testtel, sármos arccal, bejáratott milliárdos kuncsaft körrel? Ó te kis hamis! Oda te kevés vagy, szóval kanyarodj vissza a linkelt videókhoz!

2023. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Haha..
2023. márc. 11. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

5# zseniális videók, olyat szakadok az ilyeneken. Csak a beszédstílusuktól elkap a röhögés.


Kedves kérdező szerintem mind két választás kuka mert mindkét helyen megy a gay-promo

2023. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Amerika meg nyugat európa az emberiség jövőjének a csúcsa! :D Végül is gay, gender blend, néger, bevándorló, muszlim, arab, drogos, szélső liberális, lmbtq és társai! Ez ám a jövő! :D Ja, és a lényeg: gyermekmentesség!
2023. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes kérdés. Van elég sok barátom az USA-ból (jártam ott, meg itt Európában is ismertem meg amcsikat, jelenleg is külfölfön élek Ny-Eu-ban). Az amerikai barátaim nagyrészt férfiak. Nem szándékos, így alakult. Hozzá kell tennem, hogy 20on évesek vagyunk és mindenki egyetemet végzett szóval egy bizonyos társadalmi rétegből ismerek pár embert, semmiképp se reprezentatív. Azt nagyon szeretem bennünk, hogy pozitívak, lazák. Tök más a hozzáállásuk az élethez. Sosem azt nézik mi nincs, hanem hogy mi van és mit tudsz belőle kihozni. Hajlandóak tenni azért amit akarnak, de nem görcsösen. Fantasztikus emberek. Ami nekem pluszpont, hogy senki nem pörög azon, hogy jaj te nő vagy, akkor nem lehetünk barátok. Simán azok vagyunk, nagyon jól megvan a közös hang és senkit nem izgat, hogy akkor emiatt ne lehetnénk jóban. Ők nem szélsőségesek politikailag, nyitottak, stb. De valóban van pár számomra furcsa (nem rossz értelemben) dolog a gondolkodásukban:D Megint hangsúlyozom, hogy ez kb 10 ember egy 300-350 milliós országból. Nem lehet ez alapján következtetni.


Másik. Ny-E. Hol? Melyik ország? Baromira nem homogén. Elég sok mindenkit ismertem meg. Én Ausztriában vagyok (oké ez nem ANNYIRA nyugat), de mondom sok más nemzetiséget is ismerek. Bár nem homogén, de összességében az európaiak hasonlóbbak (nekem), mint az amerikaiak. Egymáshoz képest.


De ezt így nem lehet megmondani. Nyitottnak kell lenni, hajlandónak kell lenni megérteni más kultúrákat, más embereket. Szerintem ennyi.


Még egy megjegyzés: sokan úgy mondják, hogy az amerikaiak buták v ilyenek v olyanok, hogy vagy sose voltak ott vagy senkit se ismernek onnan személyesen. Én szerencsés vagyok, mert voltam is és nem hagyományos túristaként és ismerek valós embereket. Nem youtuberól, nem politikából, hanem átlag embereket. De sokan elutaznak egy országba pár napra túristaként, majd azt mondják, hogy a helyiek ilyenek v olyanok. Annak semmi köze többnyire a valósághoz.

2023. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!