Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam a férjemet, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a férjemet, mire megtapasztaltam, hogy mi is az a testi öröm. (Ő sosem foglalkozott velem, csak magával) Mikor először megtapasztaltam, utána kiharcoltam, hogy nekem is jár az öröm.Szerintetek ez mennyire gáz?

Figyelt kérdés

#megtapasztal
2023. márc. 13. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem miert mentél akkor hozzá feleségül???
2023. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Hat, nem vagy egy alom feleseg az tuti biztos. Ha magad nem ismered akkor eselytelen az eletben barmit is elerj... Te ugy hazasodtal meg hogy fogalmad se volt... Erre mit lehet mondani? Sok boldogsagot
2023. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez attól függ, kivel vagyok. Aki nem foglalkozott velem azelőtt, azzal nem tudom elérni, hogy jó legyen, mert meg se kívánom. Olyannal kell lenni, aki első pillanattól figyel rád és jó vele. Akkor nem kell megcsalni majd. Nem értem, hogy tudsz a férjeddel lenni még.
2023. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Azt gondolom, hogy a nemtörődömség még nem ad okot hűtlenségre, inkább a valasra.
2023. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
De mielőtt hozzamentel, akkor valami vad csődör volt, aztán ahogy kimondtatok a boldogító igent, egy nagy nulla lett.. Hihető...
2023. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Undorító R... Vagy. Ha nem volt vele jó az ágyban , a mi a bánatos francért házasodtál vele össze? Arra bezzeg van eszed hogy gerinctelen legyél. Szánalmas.
2023. márc. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha már így alakult válj el és kezd újra egy olyan pasival, akivel a szex is jó.

N 31

2023. márc. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kiharcoltad, akkor ez a férjeddel való kapcsolatodat jelenti. Tehát most már jó vele is? Akkor minden rendben van. Most már működik, nem kell többé megcsalni.
2023. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xxxcsillag ***** válasza:
Kicsit elkéstél.A házasság előtt kellett volna kipróbálni, milyen Vele az ágyban.Sok kellemetlenséget sporoltál volna meg.
2023. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!