Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság kötés után hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság kötés után hogy tudom el intézni az új okmányaimat?

Figyelt kérdés
Fel veszem férjem nevét és most látom mindent módosítania kell. Az okmány irodában meg csinálnak mindent vagy külön kell menni mindenhová? Ami aggaszt hogy a Taj kártyám SOS kéne mert várandós vagyok és gondolom a kórházba hiába van időponto el fognak hajtani ultrahangról ha addig nincs meg és olyat olavstam neten hogy 60 nap mire meg van de ahoz kell a személyi meg lakcím kártya is. Jövő hétvégén lesz az esküvő és azonnal hétfőn gondoltam menni okmányokat intézni.
2023. márc. 15. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A tajszámod ugyanaz marad! Nem fognak attol elhajtani, hogy más lett a meved! Csak odaadod a tajkartyád és ennyi.....

Egyebkent meg menj fizetősbe, jó nagy hulye vagy, ha allamiban szülsz...

2023. márc. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az okmanyirodaban bejelented, nekem utana automatikusan jott minden postan, taj, adokartya. Nem hiszem hogy elhajtananak, mert attol, hogy valtozott a neved, az adodat ugyanúgy fizeted...
2023. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!