Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén milyen a házasságotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén milyen a házasságotok?

Figyelt kérdés
Ha őszintén el kellene mondani, akkor milyen a házasságod? Megbántad? Mi a jó benne? Mi a rossz benne? Mióta vagytok házasok? Hogy találkoztatok? Ha rossz a házasságod mi miatt van, és mit teszel, hogy jobb legyen? Kort is írjatok.

2023. márc. 15. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

A házasságom nem tökéletes, de rossznak nem mondanám. Nem bántam meg. 16 éve vagyunk együtt, 9 éve házasok. Még középiskolás korunkban jöttünk össze.

A legjobb társ, szeret a mai napig ahogy én is, emberileg tökéletes. Van egy kis gondunk a szex gyakoriságát illetően. Próbáltam tenni ellene, de már egy kicsit elengedtem. Ezen kívül minden jó vele. 32

2023. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Csak az anyagi biztonságért vagyok vele,nem lenne hol laknom.Gyorsan lett két gyerekünk a sok veszekedés ellenére remélem együtt marafunk,nem akarok anyukámékhoz visszamenni Darnózselibe.
2023. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Mint a 2-es írja, sokan csak azért vannak együtt mert nincs java menniük. Önmagukat ellátni képtelenek a mai " anyukák".
2023. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Milyen? Most múlik pontosan.

Megbántad? Nem.

Mi a jó benne? A múlt.

Mi a rossz benne? A jelen és a jövő.

Mióta? 22 év

Hogy? Egyetem.

Miért? Megcsalás.

Semmit. Meghalt már a dolog odabent.

48

2023. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

7 éve vagyunk egy pár, 3 éve házasok.

Egy barátnőm regisztrált a nevemben tinderre, ott talalt rám, barátnőm meg leszervezte a randit 🤦‍♀️

2 gyerekünk van, tervezetten.


Nem bángam meg. De nem épp olyan, mint abno a házassagot kislányként elképzeltem. Szeretem, mert egy hatalmas szívű ember. Az utolsót is odaadná. Mindenhez ért, a jég hátán is megél. Megteremti/teremtettük, építí/szépíti az otthonunkat, ahogy én elképzeltem. Szereti nagyon a gyerekeinket.

Amit nem szeretek benne az 2 dolog.

Az egyik, hogy sokszor túlvállalja magát, ami a csalad rovására megy. Rengeteget van tőlünk külön.

A másik, hogy egyszerűen nem mutatja ki az érzéseit.

Ő az "egyszer már mondtam, hogy szeretlek. Ha megváltozik majd szólok" típusú ember.

2023. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Nincs okom hazudni egy anonim oldalon.

Mi boldog házasságban élünk. 13 éve együtt, 11,5 éve házasodtunk. Egyikünk sem bánta meg, nincs miért.

Nagyon szeretjük egymást, biztos nyálasan hangzik de lelki társak vagyunk, igazi nagy szerelem mindkettőnk részéről ami idővel csak erősödött. Hétköznap dolgozunk, közben ha van 5 perc szünet, hívjuk egymást, mert hiányzik a másik. Hétvégeken vagy együtt pihenünk itthon, vagy csinálunk valami közös programot, sokszor visszük kettesben sétálni a kutyánkat is. Mikor mihez van kedvünk. Nèha barátokkal is eljárunk. Szülinapjainkra, évfordulókra szabadnapot veszünk ki és együtt ünnepelünk. Random napokon is meg szoktuk lepni egymást valami aprósággal amit a másik szeret. A szex is ugyanolyan élvezetes:) mint az elején, még mindig megvan heti 4-5 alkalom.

Netes társkeresőn ismerkedtünk meg annak idején.

34/F, 37/N

2023. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
6-os válaszoló, mintha csak minket írták volna le. Mi 9 éve vagyunk együtt , minden tökéletes. Mi tudatosan nem szeretnénk gyereket, és kiélvezzük az élet minden percét, lehet hogy ez is közrejátszik. A szex fantasztikus, kb heti 3 alkalom az igényünk, de az minősègi. 30L
2023. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

7. Mi is tudatos gyerekmentesek vagyunk. Nekünk is így jó:)

6. Voltam.

2023. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
8 éve vagyunk együtt, két éve házasok. Nekem ő a mindenem, neki is én. Nagyon szeretjük egymást, sokat vagyunk együtt, szépen élünk. Gyereket tervezünk, eddig még nem sikerült, ha lesz örülünk, ha nem, az sem baj. Ami nem tökéletes az szexuális életünk. Én sokkal szenvedélyesebb típus vagyok, ő nem, és nincs is nagy libidoja. Ezt próbálom elfogadni, de nehezen megy. Én abszolút nem vagyok monogám, ő igen, emiatt meg van kötve a kezem. Elhagyni emiatt viszont nem fogom, annyit nem ér. 30/N
2023. márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok és van egy 1 éves kislányunk. Ami gondot okoz olykor, hogy ő sokkal társaságibb ember, mint én, így ebben kompromisszumot kötünk amióta együtt vagyunk. Illetve a kislányunk születése óta a libidóm kb. a nullával egyenlő, ahogy egyébként az övé is. Fáradtak vagyunk, nehezen találjuk az utat egymás vágyaihoz. Jelenleg azt gondolom, hogy ez átmeneti, így nem csinálok nagyobb problémát belőle, mint amekkora valójában.

Én a gyerkőc miatt kicsit kiégtem, többször vagyok elviselhetetlen, mint kellene, beismerem. Egyelőre a férjem ezt nagyon jól kezeli és én is igyekszem minőségi énidővel normál mederben tartani.

Fentieket mellett én azt gondolom szeretjük egymást és igazán jó társai vagyunk a másiknak, vagyis jó párost alkotunk. Nem tudom elképzelni már máshogy az életemet, szeretem a kis családunkat.

2023. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!