Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem állandóan hazaparancs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan hazaparancsol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve született egy gyerekünk, minden anyai figyelmet megkap, viszont úgy érzem néha fontos a barátnőimmel találkoznom mint ahogy a férjemnek is megvan a teljes szabadsága találkozni a barátaival véleményem szerint, egyetlen feltétellel hogy beosztjuk ki mikor van a gyerekkel az adott estén. Az utóbbi 2-3 évben a férjem rendszerint megszabja nekem, hogy mikorra érjek haza és ez zavar. Ő jobban keres mint én, de nem játszom a hagyományos feleség szerepet, én is a szakmámnak élek és dolgozom. Sajnos nem hajlandó ezen változtatni, ezt megbeszélni, állandóan hárít azzal érvelve: "ez így van rendjén". Megértettem őt korábban, de közben csökkent az iránta érzett szeretetem és fontolgatom a válást. Mit tegyek szerintetek?
2023. ápr. 23. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ez baromira nem egészséges. Valj el vagy pár hónap múlva mindenbe bele fog szólni.
2023. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez azért nem tragikus. Dönthetsz úgy is, hogy akkor mész haza, amikor te szeretnél. Mit tud tenni? Semmit. Ha balhézik, akkor meg megmondod őszintén, hogy te sem korlátozod őt és szeretnéd, hogy ő se korlatozzon téged. Fura, hogy rögtön a válást fontolgatod egy ilyen hülyeség miatt.
2023. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%

Ez van, amikor átmossák a nőknek az agyát a liberális woke ideológiás feministák.

Jól jártál te is, a férjed is, meg a gyerek is.


Akkor maradjunk a hagyományos nézeteknél:


Még mindig a nő az, ha csak a statisztikára is hivatkozunk, aki megszüli a gyereket, ellátja anyatejjel, és anyai ösztöntől vezérelve gondoskodik róla.


Az, hogy pár lusta, férfigyűlölő, sz.rkeverő félleszbikus tehen mit agyalt ki a billentyűzete mögött, félretolandó.


Az ilyenek amúgy is cukorbetegségben fordulnak fel 50 éves korukban egyedül egy sötét szobában.

2023. ápr. 23. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Ugy erted alkesz pcsa lesz beloluk akik mindig sirnak h minden szr?
2023. ápr. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem akar a gyerekkel lenni addig
2023. ápr. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2%
Ideje felnőnöd kérdező. Ez már nem a barátnőzgetés ideje. Gyereket nevelni kell.
2023. ápr. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért! Mindenkivel azt lehet megtenni, amit eltűr, minél tovább húzod, annál nehezebb változtatni.
2023. ápr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
És mi vagy Te, a kutyája, hogy úgy ugrálj, ahogy ő fütüyl? Húzd meg a határokat! Neked is van életed, nemcsak neki! Ha eddig nem tűnt fel, hogy egy hímsoviniszta f-sz, és hogy asszonyállat a neved, akkor előbb próbáld meg megértetni veled, hogy nem az alárendeltje vagy, nem is a 0/24-es házicseléd és nevelőnő, hanem a társa. Neki is ki kell bírnia a saját kölkével töltött időt, ő is teljesértékű szülő! Ha nem megy, akkor válj, bár, abból, hogy ennyi leírás után már a válást fontolgatod, lehet ott más probléma is..
2023. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Egyenlően kellene ebben is osztozni.es ugyan akkora szabadságot meg adni mind2nek.

Ha nagyon bekorlátoz és nem akarja megbeszélni.Es te nem akarsz egész további életedben így élni.Lépned kell.

2023. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt már úgy, hogy ő is-, te is sokat voltatok távol, azaz csúsztatok a távolléti idejetek idején-, vagy előtt? Lehet ez a baja, vagy nem feltétlen szeret felelősséget vállalni.

Kellenek a szabályok szerintem.

2023. ápr. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!