Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy 4 éves házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 4 éves házasságban(7 éves kapcsolat) 1.5 éve külön alszanak a felek?

Figyelt kérdés

Hogy az egyik fél állandó fárdtságra hivatkozva, "ami ellen nem tud mit tenni", az 5 éves gyerek szobájában alszik egy kb 120x50 centis kanapén?


Mindegy, hogy nő, vagy férfi aki külön alszik most.


Annyit elárulok, hogy én vagyok az a fél, aki minden este várja a házastársát. Lassan azt gondolom, hogy nekem vannak túl nagy elvárásaim a házassághoz, és talán ki kell szeretnem a társamból, hogy ne őrlődjek minden éjszaka hajnalig azért, mert vágyom arra, hogy megölelhessek valakit, vagy engem öleljen meg,l nem más, mint a házastársam.



2023. ápr. 23. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Ott valami nagyon nem stimmel, hogy nem vágyik arra, hogy veled aludjon.

Kerüli az olyan helyzeteket, hogy intim kapcsolatba kerüljön veled.

Egyéb helyzetekben sem gyengéd?

Ritka kivétellel, de egy férfi nem lehet elég fáradt, hogy

ne legyen intim kapcsolata a feleségével.

2023. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Leclerc ***** válasza:
91%

Ha az egyik félnek nem felel meg, akkor ott mindenképp baj van.

Beszéltetek már erről? Már úgy értem nem célozgatva meg immel ámmal, hanem le kéne ülni normálisan és megkérdezni hogy mi a helyzet evvel kapcsolatban.

Bár sajnos erős a gyanúm hogy nem szeret már, csak a gyerek miatt még veled van. :(

2023. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ami mindkettőtöknek az.
2023. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A nap folyamán ilyen hideg, rideg? Akkor el lehet válni. Ha csak az este, akkor jobb neki külön aludni valamiből kifolyólag, lehet az horkolás, vagy neki úgy jobb.
2023. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Napközben talán mondhatom, hogy irigylésre méltó a kapcsolatunk. Sokszor mondja, hogy szeret, figyelmes is, felhív, ha úgy van, stb.

Mindig várom az estét, hogy a gyerekek elaludjanak, de aztán mindig marad az egyedül forgolódás.


Sokszor próbáltam már erről beszélni vele, azt állítja, hogy fáradt, álmos, és evvel nem tud mit csinálni.


Talán bennem van a hiba, hogy túl sokat várok?

2023. ápr. 23. 13:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jó jel, az biztos. Beszélni kéne róla őszintén, hogy mi a baj, mert ez a fáradt és inkább a 120 cm-s kanapén alszik, ami biztos nem kényelmes, eléggé kifogás szagúnak hangzik. Mivel azt írod, hogy napközben minden rendben, én arra tippelnék, hogy nem akar veled szexelni, de nem is akar mindig visszautasítani, hogy ne bántson meg és ezért inkább kerüli az olyan helyzeteket, amikor bepróbálkozhatnál. De ez csak egy tipp, lehet teljesen más van a háttérben.
2023. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Te is tudod, hogy nem normális. Felnőtt emberek vágynak egymás közelségéhez, főleg egy nehezebb nap után, este, csendben, hiszen abszolút megnyugtató tud lenni. Még ha csak a kezedet fogja az illető akkor is, de ha hozzád símul akkor végkép. Ilyenkor tud pillanatok alatt elaludni az ember.
2023. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Külön aludni akkor normális ha mondjuk valaki azt szokta meg, vagy a másik fél sokat forgolódik, esetleg horkol és így a másik nem tudja magát kipihenni!

De! Attól még két ember között lennie kell intimitásnak, szexnek hogy külön alszanak!

Gondolom te sem azt akartad kérdezni, hogy maga az alvás normális e külön, hanem azt hogy miért nincs intimitás, szex?!

Bár ölelést, simogatást, összebújást tévézés közben is kaphatnál, szexelni sem kötelező az ágyban.

Szerintem nem jól tetted fel a kérdést, gondolom nem az alvás konkrét helyével van bajod hanem azzal hogy nincs szex!

Ha meg nincs szex annak semmi köze ahhoz hogy együtt alszotok e, mert szexelni lehet bárhol, bármikor (persze erre alkalmas helyen és időben).

2023. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem, szándékosan nem a szexről szól a kérdés, mert avval nincs gond. Volt idő, hogy hónapokig nem volt, de most ebben épp nincs hiány.


Tényleg csak ez az alvás dolog érdekel, hogy más házasságban is van-e ilyen, és én vágyom sokra, ha igen, akár megoldás is érdekel, hogy hogy tudnék ezen túllendülni, mert 1.5 év alatt nem sikerült, és lassan becsavarodok az állandó éjszakai agyalásoktól.

2023. ápr. 23. 16:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, nemtudom a nő vagy e vagy a férfi, de szerintem a férfi.

Én egy ilyen kapcsolatban vagyok a férjemmel.

2 éve külön alszunk. Először a horkolása miatt. Aztán megszuletett a kisebbik gyerek és azóta iszonyú fáradt vagyok mivel én alszom a két gyerekkel, és én kelek hozzájuk, én bealszom velük 8kor.

De engem is sokszor vár kint a férjem. És egyszerűen nekem nincs kedvem hozzá. Vannak vele problémáim, amiket hiába mondok el, ő úgysem fog, úgysem tud változtatni. Inkább csak elviselem őt a gyerekek miatt.

Nekem már nincs kedvem vele vitatkozni. Javulni úgysem fog.

De én ezért vagyok külön.

Ja amúgy a férjem szerint nincs semmi baj... Pedig sokszor mondtam neki mi bajom, de ő elfeleji.


Esetleg a ti kapcsolatotokban még van remény beszélgetésre, változtatásra.

2023. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!