Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magyar nők akik afrikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar nők akik afrikai férfihoz vagy arabhoz mentek feleségül megbantatok? Miben másnak ők ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Nézd meg az Afrikai szeretők című filmet. Nagyon durva.

Arabokról meg annyit, hogy nincs szavad, be vagy bugyolálva, haremet tart, ha kell megver stb.

2023. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Van szír haverom, a szülei is kevertek, magyar nő, szír pasi.

Teljesen normális X generációs pár. Persze apuka sokat dolgozik, főleg anyuka nevelte a gyerekeket stb, szóval gyakorlatilag semmiben sem különbözik a generációban jellemzőktől.

A srác régen nagy szoknyapecér volt, de már jópár éve benőtt a feje lágya, elég romantikusba tolja, verseket ír a csajnak meg korrektül részt vesz a házimunkában, tervezgetik a jövőt, mennek együtt ide-oda, szóval teljesen okés.


Szóval semmi klasszikus sztereotípia. Persze az is szerepet játszik ebben, hogy Magyarországon élnek, nem pl Iránban:D

2023. ápr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Nekem volt egyiptomi férjem, na azt pl megbántam. De nem a származása volt a baj, hanem a viselkedèse. Elég gyerekes volt még 30 évesen is.

Egy èv házasság után búcsút intettem neki. Azóta már 2x újra nősült, mindkét alkalommal egyiptomi nőt vett el, de még ők is otthagyták 2 éven belül .

2023. ápr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%

Nagyobb a farkuk...

...mármint az afrikaiaknak. Az arabok szőrösebbek.

2023. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàt èn nem vagyok nô. De, laktam ilyen pàrnàl, meg volt egy ilyen nô kollègàm èvekig. A feketèk mellett mozgalmasabb az èlet. Gyakran összejàrnak. Elèggè hangoskodòak gyakran, a telefonon is. A munkàs rèteg nagy rèsze analfabèta fèlig vagy teljesen, de azèrt jòl elvan itt nyugat-európàban. Az ilyen hàzassàgok szinte mind szètesnek egy idö utàn. Èn azt làttam, hogy amig a nö "vakon" szerelmes a fekete pasiba ès mindent ràhagy addig müködik a hàzassàg. A fekete nem feltètlenül jön rà hogy nem afrikàban van ès itt europàban is afrikai szokàsokat próbàlja betartatni. Nem könnyü, de van aki ezt szereti.
2023. ápr. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nővérem családjáról írok. A sógorom arab a nővérem magyar (cseh felmenőkkel).

1994-ben házasodtak össze lett 3 gyerekük akik most 27, 20 és 9 évesek. Harmónikus a házasságuk. Mindketten gyógyszerészek.

A muszlim vallást tartják (nem esznek disznóhúst és nem isznak alkoholt, valamint a ramadánt is tartják). Ugyanúgy öltözködnek mint bárki más. Meg hijabot sem hord a tesóm.

A gyerekek élik az életüket. A nagyobbik orvos (rezidens) a középső egyetemista a SOTE-n.


A mai napig szerelmesek egymásba.

2023. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!