Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most én vagyok az aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok az aki nem megértő?

Figyelt kérdés

Férjemmel meg a gyerekekkel végre több év gyűjtés, egy év felújítás után végre beköltöztünk a házunkba.

Előtte a férjem családjának a házában laktuk, ahol férjem vagy 15 éve lakott, én 6 éve.

Az egy régi, büdös, lepattant ház volt.

Ebben az újban mindent mi csináltunk. Imádok itt lenni, nagyon boldog vagyok hogy végre teljesült az álmom (álmunk?).

Erre ő egy hétig komolyan olyan volt mint akinek meghalt valakije.

Azóta csomószor rossz kedve van, hogy ez a ház nem tetszik neki, itt hideg van(spórolni kell a fűtéssel, így 18-20 fok van), most az egyik sarokban penész is lett emiatt is szomorú..??

Neki semmi sem jó, nem tetszik a szobája.

Tököm kivan vele hogy életem legjobb dolgát ezzel elrontja és már ha felhozza a nyavajgását, ideges leszek. Szerinte én meg nem vagyok megértő, mert én öleljem meg ilyenkor...

Mi a feneert nem képes örülni annak hogy végre saját otthonunk van?


2023. ápr. 25. 18:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom, te erőltetted a lakást, és valószínűleg ez csak a te álmod volt, nem az övé. Ő meg most ott áll pénz nélkül, egy olyan lakásban, amit igazából nem is akart.
2023. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Penész egy új lakásban és18 fok azért nem a legjobb kezdés.Én is kiakadnék.
2023. ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert lepattant volt neki még lehetett kedves. Amikor a dédnagymamám meghalt az ő házát is el kellett adni ami egy kis faluban volt/van. A nagymamámat nagyon megviselte, pedig 22 éves kora óta nem lakott ott, hisz férjhez ment, nem is egy extra ház (oké tiszta rendes de világvége 2). Ő ott született, ott nőtt fel, hiába nem lakott ott majdnem 60 éve...


Azért a költözés nagy változás, nem lehet tudni kiből mit hoz ki.


Vagy pl.: amikor én külföldre mentem tanulni, a család mondta, hogy azért majd amikor leraktak és egyedül maradok hirtelen az rossz lesz, lehet el is törik a mécses, hiányozni fog az otthon. Egy percig se volt ilyen. Pedig nem volt rossz otthon, sőt.


Mindenki más.

2023. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez egy régi ház, felújítva.

Spórolunk a fűtéssel, mert ez egy 100nmes ház, nem tudjuk mennyi lesz a gáz díja. Jövő télre lesz kályhánk.

A penészre is van megoldás.

Csak herótom van már tőle hogy csak a nyafogast hallom tőle ahelyett hogy örülne annak amije van.

2023. ápr. 25. 19:43
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja amúgy napi szinten jár oda a régi házba, mert ott dolgozik... Nem a hazban, de mellette van a műhely. A hazban ebédel, wczik, öltözik...
2023. ápr. 25. 19:44
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A férjed szerette a mamahotelt.
2023. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak mi laktunk a régi házban... Szülei nem.
2023. ápr. 25. 20:11
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk én is kiakadnék, hogyha a beleölt pénzemnek az lenne a jussa, hogy nem fűthetünk - bszki, 18 fok az rhadt kevés, főleg, amikor kinn hideg van -, meg MÁR penészedik a fal.


Bocs, ez egy szr vétel volt így.

2023. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt most megmondom neked, hogy a 100 m²-es háznak bazi sok lesz a fűtésszámlája, ezért érdemes lett volna előre gondolkodni. Pl. kandalló, napelem és társai. Lehet fél évig laktatok volna még a "lepattant" házban, viszont legalább addig kitaláltátok volna, hogy ne fagyoskodjatok.


Mellesleg egy vadi új házban a penész engem is kiakasztana.


A költözés meg elég nagy változás, nyilván ő máshogy viseli. Gondolom te nyaggattad, hogy menjetek minél előbb.

2023. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Ott élt, nehéz eljönnie onnan. És minden bizonnyal te erőltetted a költözést. Amit nagyon nem is értek ha egyszer ott is csak ti laktatok. Miért nem arra a házra költöttetek ha régi volt? Vagy építettetek hozzá ha kicsi volt? Miért nem tudtátok előre, hogy nagy házat nem lesz pénzetek fenntartani?
2023. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!