Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemmel mikor megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel mikor megismerkedtem már volt egy 6 éves kislányom . 8 éve vagyunk együtt. Van 2 közös gyerekünk is .Megkülönbözteti őket nagyon ez helyes ? Többi lent

Figyelt kérdés
Mostanában mindig megjegyzi hogy a lányomnak nem köteles venni dolgokat . Ez rosszul esik mert ha épp hallja így is rossz neki nincs apja.Elgondolkozok ha ezt így folytatja elhagyom nem fog gyerekem miatta elmenni. Tudom hogy nem fogja szeretni teljesen mint a sajátját de mivel elfogadott vele akkor . Most nem tudóm mivel más.
2023. ápr. 26. 06:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
Dehogy fogod elhagyni, eddig tűrted, ezután is fogod. Mindent a péniszért, igaz?
2023. ápr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Beszélgess el vele és ha tényleg nem változik hagyd ott a francba. Ilyen különlegéget nem teszünk, hamár egyszer gyerekkel együtt vállalt...akárki akármit mond.
2023. ápr. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó irtam hogy mostanában van ez . Nem az elmúlt 8 évbe
2023. ápr. 26. 07:19
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg eddig is így érzett, csak eltitkolta a dolgot...

Én a helyedben elbeszélgetnék vele, mert ha egy család akar lenni, akkor a lányodat is el kell fogadnia teljes mértékben. Ha ez nem megy neki, akkor nem vagytok egy család, és ha jót akarsz a gyermekednek, akkor elválsz, mert hosszú távon tönkre fogja ez tenni őt lelkileg.

Ha válásra kerül sor, arra azért vigyázz, hogy a gyerekek között nehogy kiderüljön, hogy ez az ok. A 2 közös gyerek a végén még hibáztatná a lányod és "kiközösítenék", elveszhet a jó testvéri kapcsolat is (már ha van köztük).

2023. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a "mostanában" szó utal arra, hogy eddig nem volt ilyen? Jól értem, hogy eddig mintaapa volt, a lányodat sajátjaként szerette és nevelte? Aztán 8 év után változott meg?
2023. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
Valahol természetes. Gondolom a 14 éves lányodnak egyre nagyobb igényei vannak. Az édesapa vesz neki dolgokat?
2023. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem valtozott meg a környezetében valami? Pl új munkahely,rokon felbukkanása,stb.. csak mert arra gondolok,lehet valaki próbálja húzni az agyád ezzel a dehátőnemisategyereked dologgal.
2023. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, hogy a gyereked elkezdhetett kamaszodni és valamit “beszólt”, ami miatt most hisztizik a férjed. Vagy ti vagytok fasírtban és amiatt lett gond, hogy más gyerekét is most ő neveli.


Első körben leülnék vele beszélni kettesben, amikor nincsenek ott a gyerekek, hogy ez most mi, és elmondanám neki, hogy nem lehet így viselkedni egy gyerekkel. Kideríteném, hogy mi hozta ezt elő.


Második körben megnézném, hogy nem-e az a problémája, hogy te nem teszel hozzá anyagilag a családi kasszához és érzi azt, hogy helyetted és a férjed helyett is ő finanszírozza a gyereket.

2023. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk annyi a különbség, hogy nekem volt már kettő, és egy közös van.

Eleve elfogadta a férjem a két gyerekét, különben nem lett volna a férjem.

Mikor terveztük a közös gyereket, akkor megmondtam, hogy elfogadom, és természetes, ha a saját vérszerinti gyerekét jobban szereti majd. De ha különbséget tesz köztük, akkor el fogok válni.

Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. De az igenis tudatos döntés, hogy a három gyereknek három egyforma csokit veszek. (Például.)

(Nálunk egyébként most fordított dolog okoz problémát. Egyszerűen képtelen a gyerekeknek nemet mondani, és három azonos értékű akármi egyre többe kerül.)


Arra, hogy mit köteles költeni a lányodra: Magyarországon most mennyi is az adókedvezmény meg a családi három gyerekre? És kettőre? A különbözet pont az az összeg, amit ti azért kaptok, mert van a lányod IS. Mennyi gyerektartást kapsz? (Írtad, hogy nincs apja. Esetleg árvaságit?) Gondolom, akkor az ebben az esetben az utolsó forintig a lányodé, aztán költheti magára.

De ha nem, és a fenti összegek mennek a közösbe, akkor igenis kutyakötelessége költenie arra a gyerekre, aki miatt nem kevés plusz bevétel érkezik a családi kasszába!

B terv, hogy nem kell rá költeni, majd a ti kettőtökre is fizeti a gyerektartást.

2023. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
A diszkriminácio joformán gyerekbantalmazás kategoria.
2023. ápr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!