Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megünneplitek a születésnapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megünneplitek a születésnapot a házastársatokkal külön is?

Figyelt kérdés
Úgy értem ti mennyire vágytok egy kis kettesben eltőltött időre ilyenkor?Onnan jött ez most elő, hogy férjem ünnepli az 50. Szülinapját szombaton, holnaptól szabin van, holnap nyílván bevásárolunk, előkészülünk,szombaton ő főz,meghívta a haverjait, munkatársait,sok mindent beakar fejezni a ház körül,így a kettesben tőltött időt nem is mertem megkérdezni, mert kijelentette, hogy sok dolga van, a fiam fellépésére nem megyek el, mert szerinte a vendégek előtt furán jönne ki, és én balga feltettem a kérdést, hogy akkor miben segíthetek neki? Erre annyit mondott, hogy majd szedjem össze a gazt a kertben, ha levágta..Bevallom marha rosszul esett,hogy kicsit sem akar velem lenni,pláne úgy, hogy az én szülinapom, névnapom minden évben elfelejtette.

2023. ápr. 26. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk spontán van.

Vagy családi légkörben, vagy banzáj haverokkal, ha épp velünk lógunk, vagy kettesben konszolidáltan. Ahogy esik ugy puffan nem görcsölünk rá.

2023. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

* vagy mindhárom féle 1 héten

Szüleivel is, vele is, haverokkal is.

2023. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Itt az a gond, hogy ő téged le se tojj míg te kiszolgálod, a tökéletes feleséget játszod.

Nem mozdítanék még egy gyufaszálat se érte helyedben, lehet akkor észbe kapna, de csak lehet, viszont te legalább már nem lennél vak, tudomásul vennéd, hogy bármit is teszel meg érte őt hidegen hagyja.

2023. ápr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés a kérdező is így szervezi magának a szülinapját mint a párja a magáét?

Ő is ülhetne csak.

2023. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.Én a szülinapomra nem szoktam semmit szervezni, pont mert mindig elfelejti, és nem ünnepeltetni akarom magam.Általában veszek egy üveg bort, megisszuk, aztán egy hét múlva eszébe jut, hogy ja volt a szülinapod..Igazából örülnék egy kis kettesben eltőltött időnek,( akár a közös főzésnek is) de ahogy most is, általában dolga van, főzni meg ő szeret..Csak az esett rosszul, hogy a vendégek miatt ne nézzem meg a fiam, merthát mit mondanak, de ő csak a gaz összeszedését ,, bizza rám,,..
2023. ápr. 26. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak vele szoktam. Bár az nem rendes ünneplés, olyankor reggel elhúzunk otthonról és este érünk haza, addig anyukám van a gyerekekkel
2023. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De ha nyüzsögnél szerveznéd, ő se maradna ki belőle nem is tudná elfelejteni se igy
2023. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk házasok, de eddig mindenkivel ünnepeltük kettesbe és barátokkal is.
2023. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi sosem ünneplünk meg semmit sem.
2023. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi pont csak ketten unneplunk.
2023. ápr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!