Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baj ha így nem akarok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha így nem akarok már házasodni?

Figyelt kérdés
A párom elvált gyereke is van, és így már nem olyan az oltár elé állni, a párom nem is akar házasságot mert szerinte csak egy papír, én szoronganék hogy hiába fogadjuk hogy örökké, ha elvált egy gyerek mellett is, nem akarok második feleség sem lenni, úgy érzem így teljesen felesleges a házasság, ezt meglehet érteni?
2023. ápr. 27. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Egyikőtök se akar házasodni, aztán kész. Ettől még együtt lehet megöregedni.
2023. ápr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha egyikőtök sem akar házasodni, akkor mi a kérdés?

Én amúgy elvált vagyok, de nem érzem, hogy az új társ második lenne. Sőt, azért mert az első kudarc lett, attól még én elkötelezettséget szeretnék, mellettem biztos nem érezné úgy a másik, hogy ő csak második, vagy pótlék.

2023. ápr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom, itt nemcsak a házassággal van gond, hanem azzal is, ami minden párkapcsolat alapja: a bizalommal.


"én szoronganék hogy hiába fogadjuk hogy örökké, ha elvált egy gyerek mellett is, nem akarok második feleség sem lenni"


Ugyanígy fogsz szorongani akkor is, ha komolyabb elkötelezettséget igénylő dolog merülne föl: közös gyerek, közösen vett lakás.

Vagyis ez a kapcsolat addig lesz jó neked, amíg egyszerűen csak elvagytok együtt, közös programokat csináltok, meg dugtok.

2023. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg úgy, hogy egyikőtök sem akar házasodni.
2023. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező úgy érti, hogy nem akar valakinek a második felesége lenni, mert ő úgy akar először házasodni, hogy a férfinak is ő legyen az első házastársa és abból szülessen közös gyermek.
2023. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, de hát vele akar lenni. Na hát akkor legyen házasság nélkül.
2023. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök sem akar házasodni, akkor mi a gond?
2023. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem akarok második feleség sem lenni"

oké, de miben jobb egy elvált pasi aktuális nőjének lenni?

2023. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az nincs sorszámozva hogy második vagy, a párom kifejezés nekem jobban tetszik, és ha akar akkor elhagyhat a párom, ha már házasságból is kilépett gyerek mellett, nem lenne meg nekem az esküvőnél a varázs, a család és a környezet véleménye miatt kérdeztem
2023. ápr. 27. 10:30
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De kit érdekel a környezet és a család véleménye ha nektek így jó? Csak egy papír és csomó pénzdobás ki az ablakon. Az a lényeg, hogy ti érezzétek jól magatokat. Nem a családtag, vagy a környezetből van valaki veled, hanem ő van és fordítva.
2023. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!