Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elitélik az emberek azt a nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélik az emberek azt a nőt aki nem házasodott soha?

Figyelt kérdés

A párom elvált, nem akar újraházasodni, én erőltetni nem akarom mert nem lenne semmi jó belőle, de ha 10 éve lennék a párja, úgy is elitélnek hogy nem vagyok a felesége?


Nem szeretném ha megbélyegeznének



#párkapcsolat #együttélés #Hazasságnélkül
2023. ápr. 30. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az 1700-as evek hivtak, kernek vissza.
2023. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Aki megakar bélyegezni az talál indokot rá, egyáltalán nem számít, hogy a felesége vagy, vagy mégsem. Hidd el!
2023. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem, dehogy. Miért tenném?

Senkinek semmi köze hozzá alapvetően.

2023. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
De te sem szeretned? Mert nekem az latszik a pasid nem akarja, te szeretned de miatta lemondasz rola. Ez megalkuvas es gondolom mas dolgokban is ilyen vagy.
2023. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell élni, hogy le kell szarni ki mit gondol. Nem ők élik a te életed.És közük sincs hozzá. Vannak házasságba bele bolondultak, de nem kell velük foglalkozni.

Magyarország egyébként is az a hely, hogy egy főre 5 bunkó jut. Szóval, lesznek olyanok, akik elítélnek, mert csak, de egyik füleden be, másikon ki.

Nekem van olyan ismerősöm, aki 30 éve nincsen összeházasodva a párjával. Mégis boldogok. Felnevelték együtt a nő előző kapcsolatából született gyerekét is.

2023. ápr. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Tegyétek hivatalossá az élettársi kapcsolatotokat. Ez nagyon fontos mert ha bárkivel történik bármi semmi közötök nem lesz tulajdonképpen a közösen megteremtett dolgokhoz sem a törvény szerint. Sajnos láttam ilyet a közvetlen környezetemben, szegény élettársat kisemmiztek mindabból ami tulajdonképpen õ együtt teremtett meg a párjával.
2023. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem veletlen nem akar, mert jelentos anyagi es oroklesi es egyeb jogok vannak mogotte. A hazassag gazdasagi es vagyonjogi szerzodes plusz buli de az nem is kotelezo. Ha nem akar hazassagot, akkor irjatok vagyonjogi szerzodest ki mit hozott a hazhoz, ki hogy harul anyagilag hozza a dolgokhoz, ki mit vihet szakitaskor. Nyilvan arra hatszik hogy ne kelljen semmit beleadnia, de jobb ha mar most tisztaba vagy vele hogy csak magadra szamithatsz anyagilag es a karriered, tanulasod rovasara nem mehet az hogy az o szekeret tolod, kiszolgalid, hazimunka ra eso reszet vegzed. Ha neked 3 honapra ceges kikuldetes van, vagy esti suliba akarsz jarni, akkor fogha be a pofajat az ilyen es turje hogy nem vagy elergeto mindig.
2023. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
"ha 10 éve lennék a párja" - Hány éve vagy a párja?
2023. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Külön vagyonunk van
2023. ápr. 30. 11:01
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy
2023. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!