Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az a pont amikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont amikor azt mondtad elakarsz válni a férjedtől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Aki elvált, annak melyik volt az a pont amikor úgy döntött hogy vége?

9 éve ismerjük egymást, abból 3 éve házasok és 2 gyerekünk született.

Nem tudom jót teszek-e azzal ha elválok vagy nem. Mármint a gyerekeim miatt aggódok nagyon. Sajnos nem tudom pontosan milyennek kéne lennie egy házasságnak, de szerintem nem ilyennek ami nekünk van, nem érzem magam boldognak. Pedig most kéne a legboldogabbnak lennem, hiszen van két egészséges gyerekünk, egy tündéri kiskutyánk és egy csodaházunk. Nem tudom mi tévő legyek?!


2023. máj. 3. 07:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
És mi a probléma a házassággal ami miatt boldogtalan vagy benne? Mert ezen kívül csak jót írtál róla.
2023. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Rising Phoenix ***** válasza:
91%
Több évnyi érzelmi zsarolás, hazudozás, manipuláció. Akkor offoltam, amikor a gyerekekkel is elkezdte ugyanezt. Egy ideig vártam a gyerekek érdekében, hogy ne csonka családban nőjenek fel, de van az a pont, amikor ez már inkább káros rájuk nézve is. (A gyerekek születése előtt nem volt semmi gond köztünk, attól kattant be, hogy már nem kizárólag övé az osztatlan figyelmem)
2023. máj. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kisbabám mellett megvert.
2023. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

1.-nél Megcsalt és azt mondta a balesetemkor, hogy bárcsak meghaltam volna benne, mert az életbiztosításomból vidáman eléltek volna a közös fiúnkkal.


2.-nál Megcsalt és egyre többet ivott, amiután agresszív lett és ordítozott tekintet nélkül a közös gyerekünkre.

2023. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Amikor a takaró alá fingott és a fejemre húzta a takarót.
2023. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Először egyszer megütött. Aztán volt egy durva beszólása, később meg megvert. Ez volt az utolsó testi kontakt közöttünk. Részemről nem volt kérdés hogy válunk, ő bezzeg terpeszkedett volna még a kényelembe.
2023. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a közös laptopon megnyitva hagyta a beszélgetését a kolleginával 🙃

De még válni sem tudott méltósággal, hárított, fenyegetőzött és követelte, hogy a családnak és a közös társaságnak találjunk ki valami kamu indokot a válásra, amivel nem sérül a renoméja 🤡 hát hogyne.

2023. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor az első kemó kezelésem után az volt a legfőbb aggálya, hogy mi lesz így a háztartással és a szexuális életünkkel. Ez volt az utolsó csepp, még aznap otthagytam. Ha jól tudom, a szexuális élete nullán áll azóta, ahogy ismerem, a háztartása is 😅
2023. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozz el rajta szerintem, hogy a férjed vagy a házasság ténye az, ami a boldogtalanság oka és forrása.
2023. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ezen az úton vagy már.. mond el a párodnak.. ne vesztegesd az időt.. de készülj fel nem lesz egyszerű dolog az egész..
2023. máj. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!