Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Zavarna, ha a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a feleséged bulizni akarna menni?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve itthon vagyok gyerekkel. Mielőtt a férjemmel összejöttem nagyon fiatalon buliztam. Aztán vele csak ritkán, együtt inkább kajáltunk, sorozatoztunk, utaztunk. Nem is hiányzott a buli.

Most kertvárosi anyuka lettem és rájöttem, hogy még 30 sem vagyunk, dübörög az élet bennem, de elfolytom. Egész nap küzdök a dackorszakos gyerekkel, takarítok, főzök, melegítőben hallgatom a gyerekzenéket, de belül tombolok. Jól esne felvenni egy csinos ruhát, kiszépíteni magam és bemenni a belvárosi éjszakába. A férjem hallani sem akar róla (hívtam magammal, de csak a kifogásokat mondta). Mondtam neki, akkor megyek mással, erre megsértődik... Ő persze ritkán, kb évi 1x megy, de velem nem akar...


Ő otthonülő, nyugodt, gondoskodó feleséget akar, aki nem vágyik az éjszakai pezsgésre, csak arra, hogy főzzőn és kiszolgálja urát, parancsolóját, kb még a gyereket is háttérbe szorítva.


Téged zavarna, ha olyan lenne a feleséged, mint én?



2023. máj. 5. 23:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*30 sem vagyok
2023. máj. 5. 23:15
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Én elkísérném, ha erre vágyna. Ez egy normális vágy. És te még tök rendes is voltál mert a pároddal akartál bulizni. 30/F
2023. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem az zavarna, ha olyan férjem lenne mint neked.
2023. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem, sőt, én annak vagyok híve, hogy a közös programokon kívül mindkét fél tartsa meg saját baráti körét/hobbiját/elfoglaltságát, és legyen rendszeresen külön-külön programjuk. De sajnos semmit nem számít, hogy én vagy 20 másik idegen mit gondol ebben a témában, ezt neked kell a férjeddel megbeszélned és valamiféle kompromisszumra jutni. Felnőtt embertől a "megsértődés" mint taktika pedig elég szánalmas. :-(


Én ez esetben azt mondanám, hogy felnőtt ember vagy, nyilván nem fogsz minden hétvégén bulizni, úgy mint 20 évesen, de menj el néhány havonta ha ez örömöt okoz neked. Ne vedd fel a kesztyűt a férjeddel szemben, ne válaszolj te is sértődéssel, kedvesen, de határozottan mondd meg neki, hogy kikapcsolódásra vágysz, ez esetben néha egy áttáncolt éjszakára egy barátnővel, ő pedig erősítheti az apa-gyerek kapcsolatot ezeken a napokon.


Mondjuk ezt a kérdéskört, hogy kinek milyen szerepe lesz a gyerek születése után nem ártott volna tisztázni mielőtt gyereket vállaltok, mert ez egy elég sarkalatos kérdés egy család életében. A gyerek születése előtt is "kiszolgáltad" őt? Házimunkát mennyire osztottátok meg (gondolom te is dolgoztál a gyerekszülés előtt)? Dolgozni vissza fogsz menni?

2023. máj. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Mi most keresünk a feleségemnek pasit, akivel...

Szal remélem kitalálod, hogy..

Nem kérek a lúzerektől privit

2023. máj. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem, sőt, van egy bulizós gyerekkori jóbarátom, ő szokott vigyázni az asszonyra egy helyre mennek, de nem együtt, de ha valaki rámászik a kelleténél jobban, akkor azt mondják, hogy ő a pasija :D
2023. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Engem zavarna ha bármelyikünknek is ilyen igénytelen program lenne a kikapcsolódás és az hogy lerészegedjünk meg tomboljunk a tinik között valami belvárosi putri lebujban. Nagyon gáz ha valakinek ez az igénye...
2023. máj. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem az zavarna, ha a párom bele akarna szólni
2023. máj. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Párkapcsolat nem azt jelenti, hogy mindig otthon kell ülni, az is ijesztő, hogy a férjed egyáltalán nem veszi figyelembe a boldogságod, teljesen elzárkózik tőle.


"Ő persze ritkán, kb évi 1x megy, de velem nem akar..."

Ez egy halott kapcsolat.

2023. máj. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon benezted ezt ! Van ilyen nem változik meg. Az lenne a legjobb ha amit ide írtál így elmodanad neki.

Ez nemcsak a bulizasrol szól hanem h pezsegni akarsz ha nélküle járkálni el és tőle nem kapod meg azt a rajongás akkor majd elkezded megcsalnk és borítékolható a valas pofaraeses sérelmek negatív kép a helyzetről világról kapcsolatokról pasikrol.

2023. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!