Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes olyan elvált férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyan elvált férfinak gyereket szülni akinek már van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Mivel fiatal vagyok szeretnék saját tapasztalatokat meghallgatni

2023. máj. 6. 18:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Ez a kérdés önmagában, háttérinformációk nélkül teljesen felesleges, kb. mintha azt kérdeznéd, hogy érdemes-e egy barna hajú férfinak gyereket szülni. Annyi mindenen múlik. Mióta vagytok együtt? Mindketten szeretnétek a gyereket? Az első gyerekének jó apja, ellátja, foglalkozik vele rendszeresen? Milyen a kapcsolatotok minősége? Megvannak-e a megfelelő anyagi körülményeitek a gyerekvállaláshoz? Stb...
2023. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nagyon jó apa, a körülmények jók, az ex sem egy hazisarkany
2023. máj. 6. 18:54
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag akkor ha a férfi nagyon akarja, és kéri tőled. Természetesen neked is akarni kell, de csak akkor legyen ha a férfi jobban akarja mint te. Akkor tuti, hogy nem tragédia lesz a vége.
2023. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Így legalább látod, hogy milyen apja lesz majd a saját gyerekednek.

Nincs vele gond, mármint azzal a ténnyel, hogy már van egy gyereke az előző kapcsolatából. Ha jóban vagy a gyerekkel, látod, hogy jó apa, mindketten szeretnétek, akkor mi a kérdés?

2023. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos nem tenném. De sokan megteszik (és sokan meg is bánják). Így esélyt sem adsz magadnak, nem mozaikcsaládban élni.
2023. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszra gondoltam mint az utolsó, mik a buktatók, féltem a gyerekem is hogy neki milyen élete lesz
2023. máj. 6. 20:09
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Milyen? Csak màsodhegedűs lessz az apjának az első gyereke lesz a fontosabb.
2023. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Fiatal vagy, miért szivatod magadat? Egy párkapcsolat kisbabával, gyerekkel egyébként is nehéz (a pasi láthatólag meg is lépett már egyszer).

Fiatal vagy, van időd egy gyerektelen pasast találnod, akinek a fizetése 20% nem tűnik el az első napon, ha gyereketek születik hárman lesztek egy család, és munka után veletek tud törődni, nem pedig az első gyerekkel.

Egy gyerekes pasi óriási kompromisszum, és ráadásul egyoldalú, csak tőled várja el, neki nem kell a te gyerekedhez igazodni (mert nincs).

Egy párkapcsolatban sosem jó az egyoldalú kompromisszum, de nyilván a te életed, azt csinálsz amit akarsz

2023. máj. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

Gyereket nem azért szül az ember, mert megéri, hanem mert megtalálta élete párját, és minden vágyuk, hogy családot alapítsanak. Különben mindenki tökéletes genetikájú, életkorú, személyiségű, neveltetésű, anyagi helyzetű, családi állapotú tenyészméneket keresne. Ha van már gyereke, kicsit nehezebbek lesznek dolgok, de akkor is nehezebbek lesznek, ha kiderül, hogy szívbeteg, kirúgják a munkahelyéről, hűtlen lesz, stb... Ezeket a dolgokat sokszor nagyon nehéz mérlegre tenni.

(Én pl egyáltalán nem akartam apának szülni, végül mégis így lett, és jól sült el, de éppen elsülhetett volna rosszul is).

2023. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Szerencsére van saját ingatlanon, és ha bármi történik az apukával megtudom oldani egyedül is
2023. máj. 7. 07:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!