Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzek ilyen erős szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyen erős szexuális vonzalmat?

Figyelt kérdés
Van egy nős férfi, aki 19 évvel öregebb, már egy éve lesz, hogy szexuális vonzalmat érzek iránta, semmi mást nem szeretnék csak szexelni vele. Az a fura a külseje se olyan ski nejem bejön. Hogy tudnám elnyomni a vágyat?

2023. máj. 8. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert otthon már régen volt unhabunga, és egy idő után már kb a kukásra is ráizgulsz. Ez ilyen.
2023. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
nem biztos, hogy érdemes miértet keresni. a szexuális vonzalmat főleg tudat alatti dolgok vezérlik.
2023. máj. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem gusztustalan lenne, hogy az asszonyból jönne hozzám. De te tudod.....
2023. máj. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy amíg nem dugsz vele...
2023. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor el múlna?

Attól félek nehogy kiderüljön, de biztos titokban tudná tartani.

2023. máj. 9. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Igen csak akkor...
2023. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Vess rám egy pillantást, és máris nem fogsz utána vágyódni, mert csak engem akarsz. ;)
2023. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kepeszt utánam húgom egyik nálam 19évvel fiatalabb barátnője, remélem nem te vagy az :D


Amúgy 39vagyok, erőm teljében érzem magam, mostanában kezdett őszülni a halántékom, sportos az alkatom, nemrég váltam el, újabban eljárok bulizni, és elég sok 18-20-22éves csaj teljesen rámkattan…haverjaimat meg eszi a fene, hogy nekem ez annyira nem jön be, én mindig is az idősebb nőkhöz vonzódtam jobban, nekem a 20éves az már pedofília kategória

2023. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
#8 Miert pedofília? Egy 20 éves nő már ki van fejlődve, messze van a kislánytól. Fiatal felnőtt. Az hogy nem fér bele oké, csak ez nem pedofília.
2023. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Szövegértést kérlek.

Oda van írva, hogy NEKEM a 20 éves az már pedogilia kategória

2023. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!