Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érezte már valaki úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már valaki úgy a házasság után, hogy a párja igazából sosem szerette igazán? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szeretetnyelvek közül az összes hiányára, csak a sablonos szeretlek, tökéletes vagy számomra mondatok kizárólagos meglétére. Alig ugényelt ölelésekre, csókokra, ajándékok vásárlásának megúszására... Volt olyan, hogy minden tette azt mutatta, hogy nincs mögötte komolyabb érzelem és mégis kiderült, hogy van, csak alacsonyabb érzelmi inteligenciával rendelkezik a másik fél?

2023. máj. 30. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

De eddig nem tünt fel?

Mióta vagytok házasok?

2023. máj. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg szeret vagy nagyon jó a színjátékban. Viszont most ismertem meg annyira, hogy jobban belelássak a dolgokba. Amúgy már rengeteget változott, mert tusom, hogy a szülei is ilyen ridegek, de ez Nekem már nagyon kevés... ( eddig nagyon önzetlen voltam, de most hogy van egy lányunk is, teljesen kimerülök érzelmileg az állandó ,, adásba".
2023. máj. 30. 15:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Ajándékhoz csak annyit, hogyha igényed van rá, akkor explicite mond el neki, hogy mikor és milyen jellegű ajándékot szeretnél, ha egymásnak adnátok.

A kérdést magát nehéz megítélni. Neked kell eldönteni, melyiknek van nagyobb valószínűsége.

2023. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos hajlok a negatív oldal felé... Mindig jelzem neki, hogy szeretem a vágott virágot (van, hogy magamnak veszek inkább), jól esett volna, ha megdicsér, hogy milyen csinos, szép vagyok egy-egy új ruhában, de ugyanúgy semmi változás sem történik. Max. annyi, hogy alkalmakra kapok egy-egy csokor virágot, csak úgy sosem.
2023. máj. 30. 15:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi 22 éves házasok vagyunk, de még mindig úgy érzem, hogy a feleségem csak azért akart hozzám jönni, hogy elkerüljön otthonról. Van 2 gyermekünk, párom csak akkor ér hozzám, ha azt a kevés pattanásomat kinyomja. Nem szoktunk szeretkezni sajnos. Többször próbáltam vele erről beszélgetni, de semmi eredmény.

Ajándék: régen vett nekem néha balaton szeletet, azt gondolta, hogy ezzel el vagyok intézve.

2023. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Nagyonsajnálom, hogy így kell élnetek a házasságban. Nálunk a chips a Ti Balatonszeletetek, amit én szoktam kapni figyelmességből. Szeretem, de azért mégis kevés... Nálunk még van szeretkezés, de sokszor kapok elutasítást, ha én kezdeményezek. (amikor Neki van kedve...). Bár lehet nálunk a tíz év korkülönbség az oka ( én vagyok a fiatalabb).
2023. máj. 30. 19:45
 7/12 A kérdező kommentje:
Hozzá kell tenni, hogy a lányunk felé sokkal mélyebben fejezi ki a szeretetét. Sokszor van olyan, hogy hazaérve a lányunk kap puszit, nekem meg el is felejt...
2023. máj. 31. 08:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van, 22 éve vagyunk együtt, de semmi jelét nem látom hogy a kötelezőn kívül kellenék neki. Én vagyok a férfi, még mielőtt a hős lovagok rárepülnének egy sebzett prédára. Szex az nincs, neki ez az állapot megfelelő. Hoz 2db kiflit, szerinte az nekik elég. Ja, értem. Persze az hogy minden sz*rt megcsinálok, a munkahelyi stresszt nem hozom haza, de a családot ellátom, bevásárolok, főzök, takarítok, intézkedem stb. az szerinte alap, ezt minden férfi megcsinálja. Emellett semmire sincs gondja, szerinte ez is alap, ezt is meg van mindenhol. Az anyagi, érzelmi biztonság szintén. A családi kasszából rám egy fillért sem költünk, ellenben nem dohányzok, nem iszok, semmi káros szenvedélyem sincs. A ruháimat magamnak vásárolom a másodállásomban keresett pénzből. Minden 3. nap van egy lista amit intéznem kell. Szerinte minden férfi ilyen, sőt ez csak az alap. 48 évesen nincs rajtam felesleg mert odafigyelek magamra, nem vagyok igénytelen, jó ruháim vannak. Szerinte ez is alap, mindenki ilyen. Neki amit én nyújtok, az alap. Mert hogy nem léteznek semmirekellő, alkesz, agresszív férfiak, mindenkinél tökéletes minden, mit akarok én többet? Neki ez a kényelmi pozíció okés, neki felém semmit nem kell adnia, de ezt úgy kell érteni ahogy mondom: SEMMIT. A családon belüli, férj-feleség közötti szex az szexuális zaklatás, mert szerinte a feleségek minden esetben csak kényszerből szexelnek, és behódolnak a férjnek. A lényeg hogy a nő sose adja fel magát, és sose foglalkozzon másokkal.
2023. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nálunk ugyanez a helyzet, csak én vagyok a férfi. Sajnos gyorsan jött a házasság, gyermek és csak idővel mutatta ki a foga fehérjét a feleségem. Rideg, érzelemmentes. Azt mondja mellettem lett ilyen, de az alapján amit elmesélt az exével való kapcsolatáról (még a mi kapcdolatunk elején) most állt össze a kép. Plusz, ahogy te is írod az ő szülei is ridegek, főleg az anyja. Egy érzéketlen, aki a saját gyerekeit, de az unokáját sem szereti igazán. Persze mondogatni mondja, de a cselekedetei elárulják. Na a feleségem dettó ilyen, mint az anyósom. Kissé megbántam már, hogy vele házasodtam. Próbálkoztam, próbálkozok...de néha úgy érzem, hogy belőlem is kiölt mindent...
2023. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9. Mintha én írtam volna!!!
2023. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!