Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házastárs felek között,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házastárs felek között, melyik félnek illik a szexet kezdeményezni? Feleségnek? Férjnek? Gondolok itt közép és idős házaspárokra is.

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 10:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Mint nő óriási lehetőséged van válogatni, addig nekem mint férfinek egyáltalán nincs.


Mert????

Évekig voltam egyedül, a férjem kb a badoora feliratkozás után 2 héttel rámírt, 3 nap múlva találkoztunk. Neki pikk-pakk ment, nekem nehezen.

Pedig csinos vagyok, vékony, van lakásom, autóm, 1 gyerekem, jó állásom.

Saját lakásban laktam a fiammal, férjem albérletben, mert exasszonyka maradt a közös házban a 2 gyerekükkel (4 év telt el, még mindig nem sikerült a vagyont megosztani, úgyhogy mi még mindig albiban, nem tudtunk így közös házat venni) A domináns egzisztenciáról ennyit.


Nem akarsz pótapuka lenni? Az én férjemnek is van egy nagylánya meg egy kisfia. Kimondottan örülök nekik, a kisfiúval különösen jó és közeli is lett a kapcsolatunk. Nyilván nem egyből, de idővel. A nagylány él velünk amúgy és az én nagyfiam. Akinek az apjától én költöztem el anno a gyerekkel és a férjemet nem azért választottam, hogy ha nincs ló... alapon, ahogy te írtad. A lovat én hagytam el. Így nem volt szükségem szamárra, tekintve hogy saját tehermentes lakásban - nem, nem az exemtől szereztem meg, őt kisemmizve, én vettem és törlesztettem hosszú évekig - éltem a fiammal, anyagi gondok nélkül.


"Tapasztalatból mondom, van pár nő ismerősöm akik csak szimplán vékonyak, olyan partikat fogtak ki hogy az nem egyszerű. Sorokban álltak előttük a férfiak, tehetősek, gazdagok, simán felajánlották nekik hogy a térképen bökjenek rá egy pontra, oda viszi el nyaralni, autót vesz neki, tejben-vajban füröszti. "

Biztos nagyon más körben mozgunk, bár nekem spec rengeteg ex-egyedülálló anyuka ismerősöm és barátnőm van, egyik se ilyen marha nagy partit fogott ki. Kb mint én, normális hapsikat, szerelemből, hosszú évek egyedülléte után. De biztos az is igaz, amit te tapasztalsz. Én ilyesmit nem láttam.


Gyárthatsz magadnak ideológiát, ha elfogadtad a helyzeted, hogy az egyetlen életedet így fogod leélni, hajrá. De ezeket a meséket, amiket te a saját megnyugtatásodra kitaláltál, én sajnos nem veszem be.

2023. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
8. Miért? Most van nőd? Most sincs😂 Max egy biodíszlet melletted, semmi több. Ez nem kapcsolat. De akkor ha így akarod szenvedj.
2023. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

11. Nem azzal lenne a bajom hogy van gyereke egy nőnek, hanem azzal hogy férfit keres aki majd kiiskolázza és anyagi biztonságot teremt neki. Azaz nem én kellek, hanem a hátterem. Sajnos a közeli ismerősök között nem egy ilyen példát látok. Nem szoktam ilyeneken fantáziálni, ami körbevesz, látok, hallok, olvasok, abból indulok ki. A családban is volt már 3 válás, nem igazán sikerült egyiknek sem. 40 felett a párkeresés sokkal összetettebb mint 20 évesen. Sokkal több preferencia alapján történik, az már nem elég hogy jól néz ki valaki, kell a mögöttes tartalom is. Egzisztencia, iskolázottság, komplett független élet, tehermentes lakás/ház, nulla adósság, kiegyensúlyozott élet, szabadidő, utazások, színház, intelligencia, széleskörű jártasság rengeteg dologban, káros szenvedélyektől mentes élet, sportos egészséges életmód, remek kommunikációs képesség, humor, megnyerő modor, stílusos öltözködés, diploma, minimum egy beszélt idegennyelv, jó "testi" adottságok, magas szexuális kultúra, gazdag érzelemvilág...


Most azt gondolod hogy viccelek, holott nem. Én azt látom hogy ez alatt kuka van. Online? Tinder? Badoo? Ha nem hozod a 40-es sármos monacoi plasztikai sebész külsőt, esélytelen vagy. Írsz egy nőnek? Minek? Bekerül a 158. levél vagy üzenet közé, hujjj de jó. Jobb esetben sem olvassa el, hanem megnézi a fotódat, ekkor rájön hogy nem vagy a sármos 40-es monacoi plasztikai sebész, és tovább is lép.


A fentebb felsoroltaknak hozom a 90%-át, de azt érzem hogy ez piszkosul kevés. Otthon is kevés, meg az idegen nők felé is. Nem vagyok szent, kacsingattam kifelé, de baromira lehangoló volt az élmény. Elvált vagy rossz házasságba élő nők kukáztak ki olyan szinten, hogy egy fél mondatot sem tudtam váltani velük. Pedig elég alacsonyra tettem a lecet, és csak beszélgetni szerettem volna.


Én azt látom hogy sokkal nagyobb szenvedés maga a társkeresés egy férfinak, mint egy nőnek. Minél jobban képzett vagy, minél szélesebbek az ismereteid, minél többet foglalkozol a világgal, annál jobban érzed hogy egyre kevesebb az esélyed. Olyan mint a kör. Ha kicsi a kör, kicsi a kerülete, azaz kevés az érintkezés a külvilággal. Tehát nem is tudod miben vagy jó vagy rossz, bátran nekiugrasz mindennek. Ha nagy a kör, akkor már nagy a felület is...


Hahhhh olyan nő aki meg még tetszene is, teljesen reménytelen lenne. Óriási a választék férfiből, és rengeteg, mondhatni főnyeremény férfi él egyedül. Jóképűek, sportosak, intelligensek, jól állnak egzisztenciálisan, sugárzik belőlük a maszkulinitás. Egyébként szét lehet nézni 40 felett, rengeteg a vonzó férfi, oké, sokan házasok.


Gyakorlatilag az van, hogy ma egy átlagos nő bőven átlag feletti férfiak tömkelegéből válogathat. Ez van az összes társkeresőn is.

2023. jún. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Jaj te ne is keress senkit, őrizgesd a bankszámládat, hisz te úgyse kellesz senkinek, csak a lovetta, hogy kiiskolázza belőle a nő a pulyát.

Szerintem is maradj otthon a frigid feleségeddel és éld így le az életedet! Jobb lesz mindenkinek.


Rengeteg gazdag sármos jóképű férfi. Aha, az emlegetett Monacoban. Magyrországon biztos nem. És akik de, azok igen, házasok.


Leírtam a saját példámat is, a férjem micsoda vagyonnal érkezett, micsoda rendezett háttérrel és hogy a barátnőim is kb hasonlóan mentek férjhez így 40+ de te a saját köreidben... ok ezt csak te látod, tudod.


További jó kínlódást, maradj otthon az elméleteiddel meg a jobb kezeddel. Ha neked ez az egy életed nem drága, az a te dolgod.

2023. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

14. Azért egy kicsit vegyél már vissza! Én nem személyeskedtem veled, nem tettem megjegyzést a pasidra, sem a barátnőid pasijaira.


Nem a férfi választ hanem a nő. Nem az van hogy kilépek, rámutatok 15 nőre és az egyik összejön. A 15 nőnél folyamatosan próbálkozik 20-50 férfi. Egyébként néztél már szét társkeresőkön? Én vettem a fáradságot és felmértem a konkurenciát. Hát ha nő lennék nem pánikolnék, ugyanis teljesen korrekt a férfi oldalról a felhozatal. Rengeteg a jóképű, iskolázott, intelligens ember. Valahogy fura hogy mind azon panaszkodott hogy senkivel nem tudják felvenni a kapcsolatot, egy nő sem ír vissza.


Ezek után azért egy kicsit jogos az aggályom, hogy akkor még egy átlagos nőnek is ki kell?!

Innen a gyk-ról is volt pár ismeretségem, de inkább hagyjuk. Elvileg rendes családanyák 1-2-3 gyerekkel, vagy elvált nők ugyan csak gyerekekkel, aztán volt aki lazán közölte hogy heti 100EFt. Mármint hogy ennyi kell neki tőlem, ezért mehet a szexkapcsolat, válni nem akar. Nem vagyon vamzer, nem írom ki a nick nevét. Vagy adja a szépet és a jót, majd 2 hónap után közli hogy csak unalomból szórakozott velem, és majd keres. Aha, igen. A társkeresőkről meg már írtam, ott egyáltalán nem írt vissza senki. Nem is értem mit nem értesz? Mint nők, kaptok egy rakás levelet, üzenetet. Van kikből válogatnotok. Pár pasival elkezdtek ismerkedni, szóval az onnantól számított leveleket meg sem nézitek. Arról nem is beszélve, hogy a 2-3 pasi jól is néz ki, rá vagytok gerjedve. Na ezért van az, hogy a többi férfi meg C vágányra van téve.


Itt teljesen mindegy hogy te egy 5 diplomás agysebész vagy esetleg pizza futár 8 általánossal. Nem érdekel senkit sem a stílusod, sem a háttered, sőt az sem érdekel senkit ki is vagy. Nem számít hogy kapálózol, nyugodt vagy. Vagy kiválaszt egy nő és akkor mehet, vagy ott vergődsz mint egy partra vetett hal.

2023. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Néztem e szét?? Írtam hogy évekig voltam single és a férjemet badoon ismertem meg

Néztem körül tarskereson jó hosszan Csak nem a védő óvó hazassagombol mint egyesek.

Nincs pasim Férjem van

2023. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
63%

Ja

Anyagiakat mar leirtam

Kepzettseg; nekem főiskolai diplomám van Férjemnek szakmunkas vegzettsege, akkor kezdett vállalkozni mikor megismerkedtunk


Te kifogásokat keresel O meg társat keresett

2023. jún. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

17. Hát én pont az az ember vagyok és voltam, aki tűzön-vízen eléri a célját. Na ez a társkereső téma az egyetlen egy, amire semmi de semmi ráhatásom sincs, nagyjából bármit tehetek, nem rajtam múlik/múlt.


Rengeteg normális férfi keres társat, csak az van, ha őket nem válassza ki egy nő, nem mond nekik igent, akkor cseszhetik. Sehova sincs leírva hogy egy férfi számára happy end a dolgok vége. Ezek nem kifogások, TÉNYEK. Rámehetsz te 1000 nőre ha abból mind lepattint. Oké, magadba nézel mit hibáztál. Min változtatsz? Teljesen mindegy ki vagy, milyen tulajdonságai vannak. Ha a nő elutasít, nem tehetsz semmit.


Csak "normális" férfit keresek hallható a nők szájából. Na neeee!

"Lemondok már egy sor jó tulajdonságról, csak találjak egy nagyjából értelmes férfit!" Na neeee!


Lassan el kell kezdenem tanulmányozni azokat a férfiakat, akikért odáig van a párja. Mondjuk a te FÉRJEDET. Mi van benne olyan extra, amiről én nem is álmodozhatok. Vagy ami miatt annyira kilógott a sorból. Hát ja, kicsit durcás vagyok, ugyanis normális családból származom, normális értékrendek mentén nőttem fel, anyám és apám a mai napig kitart egymás mellett, láttam őket együtt dolgozni(mind a mai napig közel a 80 évhez). Becsületre, illedelmességre tanítottak, az emberi értékrendek mentén. Tanultam, sportoltam, igényes voltam és vagyok mindenre ami körbevesz. Most nem is megyek bele ezekbe. Csak hát mégis fura, hogy ez mennyire nem kell senkinek. Mit gondolhatnék?

2023. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok a férjem 40.

Kb 50-50% ban kezdemenyezunk.neha 70-30 néha 20-80 😅

2023. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Na és a kezdeményezés célba ér? Van gyerek?
2023. jún. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!