Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés
14 éve vagyunk házasok. Tudom ritka, de én még mindig szeretem, imàdom. Ha van szabadidőnk a 3 gyermek mellett, minden ilyen pillanatot vele töltenék. De ő nem. És ez nagyon fáj. Gyakorlatilag mindig én vagyok az utolsó az életében. Fontos pozicióban dolgozik a cégnel, próbalom ezt is elfogadni h hetvegen is sokat gépezik. De azt érzem h már inkabb dokgozik minthogy velem legyen. Abszolut nem érzem a házassagunkban h lelkileg támaszt nyujtana. Tudom h nem könnyű 3 gyermeket nevelni és anyagilag biztositani a jó létet de nem hiszem el h nincs 1 óraja velem sétalni amikor adott is volt az alkalom. Annyira rosszul esik. Amikor ezt elmondtam neki azt mondta h basztatom és lecsapta a telefont. Szex van rendszeresen. Én sem vagyok tökeletes de 3 gyermek után 56 kg vagyok és nem költekező ripityő vagyok. Nem tudom hogyan értessem meg vele h szükségem van rá.
2023. júl. 2. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

" Annyira rosszul esik. Amikor ezt elmondtam neki azt mondta h basztatom és lecsapta a telefont. "

Nem volt szép tőle. De szerintem nem telefonon kell az ilyesmit megbeszélni. Amikor nyugodt, ráér és jókedvű, akkor hívd el sétálni, vagy mondd, hogy nagyon örülnél, ha a napokban elmennétek egy kicsit.

Ne vedd a lelkedre, és ne mondd, hogy rosszul esik. Inkább azt emeld ki, hogy milyen jó és örömteli lenne/lesz/lehetne számodra és mindkettőtök számára valami.

2023. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg túlterhelt, és nagy rajta a felelősség. Ez nyomaszthatja, és nem tud leállni, kikapcsolni.
2023. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a legjobb de 3 gyermek mellett nehéz ezt megoldani. Spontán adodott egy ilyen alkalom ami amugy 10 honapja nem vokt miota a kicsi megszületett. Most elutaztam gyerekekkel es emiatt telefonon tudunk csak beszélni. Probalkozom de tenyleg. Sojszor mondtam neki h szeretnék vele lenni kettesben. De akkor ez a valasza h 3 gyerek mellett ez nehez. De ha spontan adodik alkalom legalabb akkor használja ki
2023. júl. 3. 00:03
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom a vagon lóvé amit hazatalicskázik és emiatt minden megvan, dolgoznod sem kell, az azért tetszik.
2023. júl. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szégyeld magad! Mindketten 3 gyermeket akartunk. Ő is akarta. Én erre áldoztam fel a fiatal éveimet ahelyett h karriert épitsek. Nem mellesleg jó fizetéssel mentem gyesre. Csak a csedem 400 ezer volt mar 5 évvel ezelőtt is. Nekem a pénz nem számitott sose amikor párt választottam. Legutobb 1 milliot sportoltam össze fél év alatt amit odaadtam neki mert kellett valamire ha már az anyagiaknál vagyunk. Kivancsi lennek de össze tudsz e sporolni csed alatt fél év alatt ennyit...
2023. júl. 3. 06:41
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Rosszkor próbáltad szerintem kimozdítani. Olyankor kéne, mikor épp ő sem máshol van fejben. Beszélgetsz vele arról, hogy ő hogy érez, mi az ami a mindennapokban foglalkoztatja, stb? Lehet, hogy tényleg nyomasztja a nagy család eltartásával járó felelősség, a sok munka... Beszélgess kicsit vele, de erre is keressetek egy nyugodt alkalmat, és ki fog derülni, miért viselkedik így
2023. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha ezt basztatásnak veszi, akkor valószínűleg túlterhelt. Ne baszogasd, örül, hogy él. Majd elmegy veled sétálni, romantikázni, ha arra lesz energiája.
2023. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem is le van terhelve ez meg mindenkin màskèpp csapòdik le...
2023. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Mi nagyon fiatal házasok vagyunk, év után kérte meg a kezemet a férjem. :) Sajnos nálunk az egész kapcsolat alatt probléma volt/van, hogy rettentő sokat dolgozik a férjem, hétvégéken is bőven nyomja.

Ő is elég magas poziban dolgozik, így próbálom megérteni, hogy nagy rajta a teher és a nyomás. Nálunk ez még nem áll fenn, hogy ne vágyna a kettesben töltött időre, de sajnos, ha akarja, ha nem nem tudunk sokat együtt lenni.

A férfiak szerintem jóval kevésbé igénylik a romantikus együttlétet a párjukkal. Akár csak egy közös filmezést....

Én például sokkal jobban igénylem a kettesben töltött időt, sokkal érzelmesebb vagyok, mint Ő...ha felhozom sokszor ő is így reagál, hogy ne piszkáljam ilyenekkel. Nekik más igényeik vannak és szerintem nekik ennyi munka után már csak ahhoz van kedvük, hogy kicsit egyedül legyenek és ki tudjanak kapcsolni.

Sajnos nehéz ezt elfogadni, nekem is nehéz, de máshogy nem megy. :(

2023. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Azon elgondolkodtatok már, hogy a férjed feladja a magas beosztását, és valami egyszerűbb munkát vállaljon? Lehet, hogy kevesebb lenne a pénz, de kevesebb lenne a stressz és több lenne a családra fordítható idő, energia.
2023. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!