Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meg csalhatott vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg csalhatott vele?

Figyelt kérdés
Nálunk kezdett dolgozni egy lány tavaly nyáriszünetben csak szezonálisan mert èn jöttem el szülèsi szabadságra . Èn tanítottam be dolgozni a bárunkba.Rengeteget veszekedtünk a fèrjemmel miatta.Most megint el kell hívjuk egy rendezvènyre kiszállásba árulni ,amit èn nem igazán támogatok de ember hiányában muszáj. A sok veszekedès miatt ezt a kis lotyot erösen megutáltam . Tegnap beszèlgettünk a fèrjemmel ès mondtam hogy minek hivják na meg egy annyit hogy mondta az unoka öccse hogy ez a csaj a kedvencük . Erre úgy kiakadt hogy szinte megütött, a kicsifiam nagyon megijedt . Azt mondta hogy ne piszkáljam öt többet ezzel, mert ő nem ezt èrdemli.Nem tudom azèrt vèdi e mert lefeküdt vele vagy valami ? Szerintetek?

#gyerek #házasság #megcsalás #Születési Szabadság
2023. júl. 5. 06:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Akár, vagy pedig az idegesìti, hogy vádaskododsz.


Ez kevés infó.

2023. júl. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Alig értem amit írsz.
2023. júl. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen mindegy mi az indok az ilyem viselkedés bántalmazó kapcsolatra vall.

Amugy ahol a gyetek fél az meg màr gyámügyön is jelenthetò.

2023. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mind a kettő lehetsèges de nagyon nehèz terhessègem volt a kedves fèrjem pedig nem törödött velem ès minden aproságèrt szekált, pèldául hogy este tíz órakor mèrt nincs apró a kasszában...meg ilyenek este tízkor ment el a csaj a fèrjem meg ott maradt èjjel 1 -2oráig . A leánka 18 volt olyan mini ruhákba jött hogy szinte mindene kint volt èn meg terhessèg alatt szedtem magamra ès az az igazság hogy fèltèkeny is voltam rá nagyon... Vajon tulspilázom?
2023. júl. 5. 06:40
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ezzel a mentalitással és IQ val nem csodálkoznék ha lett volna valami köztük miattad. És igen, valószínűleg volt is.
2023. júl. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem kell elvetni a sujkot, senki nem tudja mit èr meg . A terhessèg egy kritikus időszak , de ezt csak az tudja aki volt terhes. A nők ilyenkor sokkal sebezhetőbbek ès igènylik a figyelmet . Lehet hogy annyi tőlem is nagy elvárás , hogy szeretnnèk együt lefeküdni a fèrjemmel...
2023. júl. 5. 07:18
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Megcsalt. Vagy ha még nem tudott megcsalni, mert nem állt kötélnek a lány, előbb utóbb, de inkább előbb, mint utóbb, meg fog csalni.

Azzal, hogy még majdnem meg is ütött még a felelősséget is rád akarja hárítani: ő ugyan nem csalt volna meg, de te annyira féltékeny voltál, annyit szekáltad, stb, stb.

2023. júl. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Tipikusan az a nő vagy aki megérdenli h megcsalják.
2023. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm annyira kedvesek vagytok . Biztos baj van velem, de rájöttem hogy szerencse hogy a bunkoság nem fogyatèk 🤣🤣🤣🤣
2023. júl. 5. 18:08
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen Beled van a baj.Magad üldözöd el a férjed.
2023. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!