Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek gáz ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha valakinek az esküjén nem arany a gyűrű?

Figyelt kérdés
Alergiás a párom az aranyra és az ezüsttel is de még szeretném kérni a kezét. De nem tudom illik e nem arany gyűrűvel meg kérni őt
2023. júl. 5. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Jól leírtad mi a probléma.
2023. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az aranyban és az ezüstben lévő platinàra vagy nikkelre vagy egyéb fémötvözetekre lehet allergiás valaki. Ilyenkor meg kell beszélni az ékszerésszel, hogy nagyobb tisztasàgú gyűrű kell. Sajnos az ára is drágább lesz.

Viszont a szokások mindenkinél eltérő. Szerintem nincs ebben illendőség, ha szép a gyűrű és szívből adod szeretni fogja. Nem muszáj erre rágörcsölnöd, hogy milyen anyaga legyen a gyűrűnek. Biztosan fog mindenféle gyűrűnek örülni. :)

2023. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Orvosi (nemes)acél gyűrűm van, mert csak arra nem vagyok allergiás (egy kivételével minden ékszerem az). Van nagy tisztaságú, drága arany fülbevalóm, amit nagyimtól kaptam, emlékként egy dobozban tartom, mert a fülem úgy begyulladt tőle, hogy bőrgyógyászhoz kellett járnom. Melyik a nagyobb "gáz"? Egy orvosi acél gyűrű vagy az allergia és ha nincs mázlija kontakt ekcéma, amivel a bőrét véresre vakarva rohangál orvoshoz? Vagy esetleg nem is hordja emiatt, hiába szeretné.
2023. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a gáz? Ha tudod róla, hogy beteg lesz tőle, mégis azt adod neki. Na az a gáz. :D
2023. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, hogy "allergiás" az aranyra meg a platinára.Tudjuk, hogy drága.

Amúgy gyűrűt sem kötelező venni, sok boldogságot.

2023. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj ha allergiás rá?
2023. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nem néztem még meg esküvőn, hogy milyen gyűrűje van a párnak, de biztos én vagyok a fura.
2023. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Utálom a sárga arany ékszereket, sohasem hordok ilyesmit, így az karikagyűrűmet SEM hordanám.


Nem hiszti, gyűlölöm, sohasem szerettem és semmilyen sárga arany ékszerem nincs.

2023. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk titán gyűrünk van. Pont azért esett arra a választás mert nem átlagos.
2023. júl. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
8-as vagyok, és ugyan miért pontoztatok le, mert leírtam az álláspontomat? Szánalmas.
2023. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!