Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem mélyponton van....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem mélyponton van. Hogyan segítsek vagy mit mondjak neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem, hogy elefe van mindenből. Akármit csinál, annak semmi értelme. Nincs értelme a főzésnek, a takarításnak meg a gyereknevelésnek. El is sírta magát és nagyon sajnálom. Semmiért sem lelkesedik. Fel akarom vidítani őt.
2023. júl. 8. 09:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Segíts neki rendszeresen bármiben, ez a felállás neki nem jó. Ha nem lesz változás, baj lesz. :(

Tedd boldoggá, sajnos sokan elfelejtik ezt a párkapcsolatokban, hogy ez lenne a legfontosabb.

2023. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Lepd meg 2-3 nappal egy apartmanban. Ha lehet, ne kelljen ott főznie. De előtte tegyetek rendet, hogy ne a putri lakásba érjetek utána haza. Nem is kell tudnia róla, foglald le, aztán előző nap mondd neki, hogy csomagolunk. Ha anyagilag nem fér bele, az szomorú. Tavaly ezt adtam a férjemnek szülinapjára, de idén nem tudom rászánni magam, annyira megy a pénz. Pedig sokszor érzem azt, amit a feleséged. A mosogató, mosógép sose fogy ki. Megőrülök.
2023. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Öleld meg és várj.

Nem kell érvelni, nem kell magyarázni, rávilágítani ilyen-olyna dolgokra. Azzal csak ártasz.

Amire szüksége van most az egy biztonságos hely ahol kisírhatja magát és egy ember aki odafigyel rá és megérti az érzelmeit. És tényleg figyelj is oda amit mond. Nem kell különösebb kommentár sem, csak add tudtára, hogy érted amit mond.


ééés ja, aztán mondhatod neki, hogy akkor menjen el zuhanyozni és feküdjön le, te megcsinálod a maradékot (pl egy takarításnál).

És ja, az is segít, ha feldobod, hogy "menjünk el egy hétvégére, passzoljuk le a gyereket egy kicsit". Nem kell egész hét meg full wellness, elég egy annyi, hogy ott vagytok egy külső helyzínen, nem kell pl azon kattogni, hog ymi legyne a kaja meg ilyesmi.. nem csináltok túl sok programot, sétáltok a városban oszt annyi.

És bizony szexelni sem kell azon a hétvégén ha nincs hozzá kedve. Pihenésre van szüksége, márpedig egy jó alvás bizony ilyen helyzetben többet ér.

2023. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyen állapotban van, legjobb, ha pszichológushoz fordul. Úgy is szüksége lesz a te támogatásodra is, de itt elsősorban szaksegítség kell.
2023. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Befásult, elege van... Ez már régóta jelen van csak most adott hangot neki.


Nem számíthat rád? Akkor változtass rajta. Nem vagytok kettesben eleget? Legyetek. Randizzatok, legyen olyan, mint régen legalább egy kicsit, ha nem segít, akkor szakember!

2023. júl. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Mennyire segítesz neki ezekben a dolgokban? A leírásból nekem az jön le hogy mostanáig bírta egyedül ezt mindet és besokallt.
2023. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ilyen szakaszokban az segitett amit Vida Ágnes osztott meg(kismamablogot vezet anyáknak), volt nekem is olyan hogy ejjel napoal szoptattam oelenkáztam fürdettem 2 óránként tudtam aludni ahogy a baba igy lett mg 4x2 órákkal a napi 8 óra alvásom csak, mostam főztem vasaltam takaritottam, és egy idő mulva nem tudtam miert az egesz. Semmi értelme se szeretet se jóérzés se semmi. Egy nagy üresség van, csak a munka munka munka van és semmi más.


És amikor Vida Ági keirta a baba szemével, hogy csak attol.is hogy ápolva gondozva van felvéve ölelve, biztonságban érzi magát és ugy érzi szép a világ eszik iszik alszik és boldog, és anya egy kincs, a mindene, és ezt etítik ki hogy amilyen az anya olyan az egész világ is. A világ szép és jó, megérte megszületni, mert olyan mint anya!:)


Ma is megkönnyezem. Ez tett helyre.


De külön be kellett iktatnom azt is, hogy nem csak gondozás háztartás van, hanem csak amikor ülök és nézem a kicsit, vagy amikor CSAK játszunk, amikor CSAK a szeretet van es szabadidő es nem azzal foglalkozom át van e ázva a pelenka éhes e ki van e vasalva az agynemű ezt tudni kell elengedni oárszor legalább fél órákra es csak lenni, létezni, örülni a kisbabádnak, nézni milyen gyönyörű, ahogy neked kalimpál mosolyogva, és meg is élni a pillanatokat mert nem jönnek vissza.

2023. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

*Tudatosan be kell iktatni azokat a pillanatoka fél órákat amikor meglehet élni hogy a család az szeretet és jó, és ezeket a pillanatokat átélni, es nem csak azt látni hogy a család hatalmas munka a végkimerülésig is.

Tudatosan ütemterv kell.

Pl reggel gyerek ellátás háztartàs delben ebéd de ese mondjuk 16-17 csak ölelés bújás játék és semmi más.

Nem lehet osszevissza semmit, naoi rutin kell mindenképpen. A gyereknek is a kiszámithatóság a jo amikor tudja mikor minek van ideje

2023. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
*napi rutin kell, beosztás mert bele lehet bolondulni a végeláthatatlan meloba.
2023. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
Te is főzz, takaríts, vásárolj, foglalkozz a gyerekkel, mert pont annyira a Te dolgod is.Fele-fele.
2023. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!