Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a különbség a fattyúk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a fattyúk és a zabigyerekek között?

Figyelt kérdés
Egy filmben egy pár azt mondta a papnak, hogy sürgősen adja össze őket, mert nem akarják a gyerekük fattyúként jöjjön a világra.

2023. júl. 8. 16:04
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanaz mind a kettő, házasságon kívül született gyerek.
2023. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanaz a kettő, csak a fattyú talán szebb szó rá. Mindkettő házasságon kívül született gyereket jelent.
2023. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ponthogy a fattyú a csúnyább. A zabigyerek meg próbálja ilyen kedvesen kifejezni. :):)


De amúgy szal, ugyanaz. :):)

2023. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt jelenti a kettő,a fattyú szerintem is csúnyább, mint a zabigyerek (persze ez sem szép megfogalmazás).
2023. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes, hogy számotokra meg pont a fattyú a csúnyább. Nekem ez a tényszerű megfogalmazása, a zabigyereket pedig degradálónak érzem. Kb mint a prostituált-k.rva párosnál. De abban egyetértek, hogy egyik sem szép. Lehet azért, mert én olyan szövegkörnyezetben hallottam többnyire, ahol direkt bántónak szánták a zabigyerek kifejezést.
2023. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő a törvénytelen születésből származó gyereket jelenti. A régi társadalomban ez nagy szégyennek számított, sok híres ember is ennek árnyékában élte le az életét.
2023. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Az apa részéről fattyúnak nevezik, az anya részéről zabigyereknek.
2023. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A fattyú az volt aki egy nemesebb csaladbol szarmazo ferfi csinalt egy csoro nonek pulyat.
2023. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanaz. Lealacsonyító értelemben használták mindkettőt, különösen, ha házasság, család melletti félrelépésből született. Ma már ritkán mondják, mióta ilyen sok gyerek születik házasságon kívül.
2023. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség. Ugyanaz. Házasságon kívül született gyereket jelent.
2023. júl. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!