Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól van ez így?

Figyelt kérdés

Két hónapja született meg a babánk. Az öröm határtalan nyilván. A férjem imádja a picit és foglalkozik vele ami szuper. Viszont észrevettem hogy erősen hangoztatja hogy a baba a mindene a baba az első... És lassan oda jutunk hogy én el vagyok teljesen felejtve. Rólam nem kérdez, én nem érdeklem nagyon ezt érzem, mindene a baba és kész.


Én meg kezdem úgy érezni magam mintha egy inkubátor lettem volna csak aki kihordja a gyereket és aztán kész ennyi mindegy mi van velem.


Mondtam neki hogy szerintem ez így nem lesz jó mert nekem is kell hogy jól érezzem magam hiszen a baba belőlem táplálkozik minden téren. Erre hogy én milyen önző vagyok és féltékeny a babára.. hogy mi van?


Azért vagyok én önző mert úgy gondolom hogy ettől függetlenül hogy van egy gyerekünk és imádjuk attól még egymásra is kell figyelni?


Rettentően rosszul érzem magam emiatt.. önbizalmam eltűnt kb.. mondjuk alapból se volt sok.


2023. júl. 9. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
És mi a kérdésed? Leírod, hogy neked ez így nem jó, akkor miért kérdezel idegeneket, hogy jó-e ez így? Ha most a nép elkezdi szidni az apát az segít a helyzeteden? Szerezd vissza a nőiességedet, öltözz fel néha csinosan, viselkedj úgy, mint mikor belédszeretett.
2023. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nagyon nincs jól és nem normális.


Ahhoz, hogy véleményt alkossunk írd le, hogy vállaltátok a babát, az ismeretségetek,azt, hogy jöttetek össze, a baba apjának a hátterét.

2023. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,te ennyit jelentessz neki,erre kellettél csak,kb levegőnek néz,gondold át akarsz e így élni ...
2023. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Belehülyült a gyerekbe. Előfordul ez a fajta ember is, ahogy az is aki menekül otthonról miután megszületik. Ez a pali Tipikusan az a beteg perverz fajta szülő aki képes lesz olyat is kijelenteni hogy szerelmes a saját gyerekébe🤮 meg szàjon csókolja,🤮

A baba igényeit tekintve nyilván elsőbbséget élvez, főleg amíg nagyon kicsi és nagyobb mértékben függ tőletek.

De ha ezen a hozzáálláson, -hogy a gyerek a mindene és te, illetve a kapcsolatotok minősége abszolut mellőzve van általa,- tartósan nem változtat, akkor sajnálom, de jobb ha lelkileg felkészülsz, hogy ez a házasság nem fog sokáig tartani. Maximum a te elhanyagoltságod, magányod és boldogtalanságod árán. És ez nem önzés, teljesen normális igény, hogy a párunk akkor is szeressen ha gyerek van, és egyformán fontosak legyünk szàmára.

Én nem sokáig lennék együtt ilyen emberrel az biztos.

Rendben van és fontos, hogy szeresse a gyerekét, de egészséges keretek közt. Ez nem az!

Amit a férjed produkál, nagyon nem jó irány. Egyébként rengeteg házasság emiatt végződik válással, csak többnyire a nők azok akik kifordulnak magukból és eltávolodnak a párjuktól, amint megszületik a gyerek. Sok ilyen van az én környezetemben és pl a férjem ismerősei közt is.

2023. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rokonságomban van ilyen, ikrek lettek, anyuka azóta le van szrva az apa által (pedig csinos, nőies, szép arcú, egy deka nem maradt rajta).

Szinte nem is kommunikál vele (csak a gyerekekről), amúgy szarba se veszi. Nagy pofára esés szegény csajnak, mert amíg terhes volt, istennőként bánt vele a pasi, (pl. letérdelt elé és ráadta a cipőt, hogy ne kelljen hajolnia, haját megmosta, zuhanyozásnál segített. Mondta is, hogy imád terhes lenni. Valószínűleg arra számított, hogy utána is ilyen imádat lesz, nagyon nagyot zuhant szegény (már 6 évesek a gyerekeik).

Kérdező, a jelenség létezik, nem vagy egyedül, a kérdés, hogy mihez kezdesz vele.

2023. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!