Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt lereagálni sem tudtam(?)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lereagálni sem tudtam(?)

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk férjemmel egy pár. Míg nem volt gyerek rengeteget dolgozztam, utána pedig a gyerekek miatt (terhesség, szülések) nem volt magamnak megfelelő alakom.

Idén nyárra viszonylag vissza tértem a regi formámba.


Ma nekiálltam délelött füvetnyírni. Mindig delután szoktam, mire megy le a hőmérséklet, ma délelött volt rá időm. Gyerekek homokoztak, medencéztek, en meg nekiálltam. Előkerestem a bikinifelsőm és rövidnadrágom, majd nyírtam a füvet.


Férjem itthon dolgozik, de ma nem volt itthon.


Mire majdnem végeztem, pont hazaért és meglátta, hogy bikini felsőben vagyok.

Teljesen kiakadt, úgy elkezdett magyarázni, hogy kb levegőt nem vett, majd visszaült az autóba és elment. Én azóta ezen agyalok.


Mert egy kis faluban lakunk, mindenki hozzá jár szereltetni (ma pont nem jött senki) hogy képzelem azt,hogy egyszáll semmiben mászkálok. Mindenki engem bámult biztos, hogy fog ő ezek után az "ügyfelekre nezni".

Majdnemcsak az a lényeg, én járjak 40fokban is téliruhában, mert ő a falu szerelője és mindenki ismeri.



Azóta nem jőtt haza én meg nem tudok napirendre jutni az egész felett.


Soha az életben nem volt féltékeny, soha nem szólt bele az öltözködésembe, soha nem beszélt velem így.


Komolyan nem tudom, hogy kellett vopna reagálnom? Vagy tényleg ekkora bűn bikinifelsőben füvet nyírni?

Vagy én nem is értem.


A hazasságunkkal amúgy minden rendben, megcsal, nincs eleg szex meg a szokásos kommenteket nem kérek, köszi...


2023. júl. 12. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazajön, üljezek le megbeszélni, hogy ez mi volt.
2023. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Én tegnap a férjemet kiküldtem egy szál alsónadrágban palántát locsolni, mert hát a saját udvarunkon csak nem kukkol már senki. Olyan is volt, hogy én is egy szál bugyiban flangáltam az udvaron. És akkor mi van? Otthon vagyok. Otthon meg had vegyek már fel azt amit akarok és ha egy szál pnában akarok kiülni napozni akkor kiülök. Semmiképpen sem egészséges a reakciója, pláne, hogy bikini volt rajtad. Valami bibi pedig van a házasságotokban, különben nem írtad volna ki a kérdést. Érdemes lenne leülni megbeszélni (erre amúgy csak ő fog tudni neked válaszolni) és letisztázni, hogy neki ezzel mi volt a problémája. Mert valami baja van szemmel láthatóan.
2023. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem igaza volt, egy pasinak sem esne jól ha az ügyfelei elcelodnenek a feleségén.

Főleg, hogy tudjuk, hogy milyen alpári férfiak is vannak, egyből arra gondolnának ha pl megláttott volna egy ilyen pasi, hogy te aztán biztos könnyűvérű nocske lehetsz, stb.

2023. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Beteg elme az biztos, strandon is kabàtba kêne lenned,meg nudista strand se legyen mert ő egy erkölcscsősz, szánalmas...
2023. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már eleve nagyon ideges volt és rajtad csattant. Ha máskor nem volt semmi hasonló, akkor én csak erre tudok gondolni. De mindenképpen beszéljétek meg ha hazaér. Egyébként nem értem miért ne lehetnél otthon a saját udvarodban bikiniben főleg, hogy nem is volt nálatok senki. Ennyiből strandra se menj mert ott is láthat ismerős? Vagy rövidnadrágot se vegyél fel?
2023. júl. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, egyáltalán nem bűn bikiniben füvet nyírni a saját kertetekben. Napoznod is kabátban kéne, hátha jön ügyfél...? Bolond ember ez. És ha bikinifelsőben vagy otthon, mikor jönnek...? Miben kéne, otthonkában?
2023. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nagy túlzás volt ez a férjed részéről. Én lovagolni mentem bikinifelsőben (és lovaglónadrágban) mikor ezer fok volt. Még locsoltuk is egymást a slaggal.

26N

2023. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hazajött, megbeszéltük.

Mivel olyan a telkünk, kerítésünk, simán belátnak. Ráadásul pont az utca melletti részt nyírtam.

Az egyik helyi srác hivta a férjemet, hogy megbeszéljék a dolgaikat, majd hozzátette, hogy milyen jó melleim vannak, nek is tűnt fel neki eddig. Férjem emiatt lett pipa.

2023. júl. 12. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez az ügyfelet minősíti. Nem téged...
2023. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

A srácra szóljon inkább rá, hogy ne az ő feleségének a cscseiről áradozzon, hanem a dolgával foglalkozzon.

Ez férfiszolidaritásnak gondolta a férjed? Hogy inkább húzna rád csadort?


Miért nem a srácra pipa, aki egy paraszt és még megjegyzéseket is tesz, miért rád...?

2023. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!