Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántó lenne amit mondtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántó lenne amit mondtam?

Figyelt kérdés

Tegnap délután a gyerekek visítottak kint az udvaron, teraszon. Játszottak, örültek hogy itthon vannak, együtt vannak.

Férjem full ideg, már lelocsolta a gyerekeket, hogy kussoljanak.

Mondom dehat csak játszanak, hagyd már őket.

De őt ez idegesíti.

Erre mondtam neki hogy jó, akkor menjél be.

Erre tegnap óta full meg van sértődve. Azt mondja nincs semmi baja, de aztán meg kibokte hogy neki ez rosszul esett hogy én lebasztam es bekuldtem...

Es tegnap óta játssza a sertettet...


2023. szept. 14. 08:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

"Tegnap délután a gyerekek visítottak kint az udvaron"


Szerintem a szomszédaitok a férjed álláspontján vannak!

2023. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Gyerekesen viselkedett, te meg bezavartad a sarokba. Persze, hogy rosszul esett neki. De neki kell megtanulnia viselkedni, es felfogni, hogy a gyerekvallalas nem csak abbol all, hogy kapnak kajat meg fedelet a fejuk fole es.kussoljanak csendben. Lehet el kene mondani neki, mert mintha ezzel nem lenne tisztaban.
2023. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Ezen megsértődött...? Istenem. Röhögd ki. Ha foglalkozol vele meg tutujgatod, akkor csak jobban belehergeli magát ebbe a hülyesegbe.
2023. szept. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az egész utcában sok a kisgyerek. Nem hiszem hogy bárkit zavarna.

Nem sikitozva rohangaltak hanem hangosan játszottak.

Mikor, hol jatsszanak akkor? Azért van a kert

2023. szept. 14. 09:04
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Lelocsolni ezért gyerekeket?

Milyen apa az ilyen ?

Már felnőtt gyerekem van,de akkor voltam nyugis,ha örömmel és zajosan játszottak,mert ha csendben fekszik lázasan az ágyban az azért nem olyan jó...

Férjed egy lélekben durcás gyerek,bizony !

Majd öregen lesz csend körulötte,talán több is,mint szeretné !

2023. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
59%

Vmi rigolyás intro tata?

Más pasi meg együtt sikítozik rohangál a kölykökkel

2023. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

a gyerekvallalas nem csak abbol all, hogy kapnak kajat meg fedelet a fejuk fole es.kussoljanak csendben. L


Nem ebből áll, de attól, hogy gyerek, még nem kell megbolondulni és teljesen elveszteni a józan eszüket.

2023. szept. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
21%
A férjed helyében átmentem volna a szomszédhoz, akinek szintén a töke tele van a neveletlen sikoltozós kölykeiddel meg az anyjukkal, aki ezt örömmel hallgatja és hagyja, hogy az egész utca őket hallgassa, mert ők így örülnek egymásnak.
2023. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
olyan mintha nem az ő gyerekei lennének...az apjuk de nem képes beszélni se velük
2023. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk tegnap szerda volt, amikor a normális emberek dolgoztak. Lehet, hogy délutánra elfáradt 🤔


Akik meg itt írogatnak, azok meg "szabadnaposak", így jobban bírják a zajt

2023. szept. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!