Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kettő közül melyiket jelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettő közül melyiket jelenti ha egy ideje gondolkodok a váláson?

Figyelt kérdés

-mivel még gondolkodok rajta, nem vagyok benne biztos, így nem szabad elválni, még nincs elveszve minden


-ha már gondolkodok rajta, akkor az már egy veszett kapcsolat, és a válás a jobb döntés



#válás #házasság #bizonytalanság #szeretemdefalramászoktőle
2023. szept. 14. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy meg tudjátok-e oldani azt a problémát, ami miatt válni szeretnél.
2023. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy ahogy a kulcsszavaknál írtam, szélsőséges a kapcsolatunk. Hihetetlenül szeretem, de másik pillanatban meg rosszul vagyok tőle. Tehát alapvetően őt magát elképesztően szeretem, de vannak dolgai, sajnos egyre több, amitől falra mászok. Tényleg kölcsönösen nagyon szeretjük egymást, de ezek a szaporodó dolgai...meg aztán nem mondom, lehet velem van baj, más egy részét fel sem venné. De a lényeg nem is az, hogy ki a hibás benne, hanem, hogy hiába szeretjük egymást nagyon-nagyon, ezek a dolgok, pillanatok mérgezik a házasságot, kapcsolatunkat. Nem vagyunk már fiatalok, nem friss a házasság.
2023. szept. 14. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég buta kérdés.

Pont azért gondolkodik rajta, mert még bármelyik végkimenetele lehet a kettő közül.

Ha tudnánk, hogy konkrétan az első vagy a második lehetőség áll fenn, akkor már nem lenne gondolkodás, hiszen eldőlt a dolog.

2023. szept. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül mondják, hogy egy párkapcsolathoz/házassághoz a szerelem önmagában kevés.

Ha nem tudsz az illetővel együtt élni, akkor mit érsz el vele hogy szereted?

Vagy ha nem tudod elviselni a hétköznapi dolgait akkor az a kérdés is felmerülhet, hogy valóban őt szereted e, vagy csak "a szerelembe vagy szerelmes"? Azaz kivetíted rá a vágyaidat amit benne akarsz látni, de ő valójában nem tud olyan lenni amilyennek te akarod.

Ehhez kell az önismeret, hogy bevalld önmagadnak, hogy csak "belelátsz a másikba olyan pozitív tulajdonságokat amik nincsenek is neki, vagy ő tényleg olyan, csak te vagy képtelen pl vele együtt élni, mert nem tudod elviselni a mindennapi dolgait.

Egyébként minden párkapcsolat/házasság két emberen múlik!

Egyedül hiába filozofálsz ezen. Ha a másik fél nem hajlandó együtt, közös erővel javítani a házasságon, akkor te egyedül kevés leszel hozzá.

2023. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikre gondolsz de miértnem próbálod meg megbeszélni vele? Lehet tök bagatel dolog miatt viselkedik úgy.

Nálunk pl a férjem borzasztó szűkszavu es ebből nagyon sok félreértés van. Ha vmi nem egyértelmű neki nem kérdez vissza hanem cselekszik vhogy és ha megkétdezem h de ezt most miért az a válasza h ő azt hitte.... sokszor mondtam neki h ne higyjen hanem kérdezzen vissza. Rendszerint kiborulok ilyenkor amitől ö sárkánynak néz....pedig csak vissza kellett volna kérdeznie az elején ha nem biztos vmiben. Próbaljatok beszélni inkább egy kapcsolatnak ez az alapja....persze nálunk sem mindig sikerül

2023. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik hogy törődni kell a kapcsolattal. El kell járni kettesben mert ha nincs romantika akkor az nagyon rossz
2023. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!