Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meghalt a férjem, aki egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghalt a férjem, aki egyetlen szerelmem (volt), hogy tudom ezt túlélni?

Figyelt kérdés
Rettnetes szívfájdalom ez, hirtelen halál, el sem tudtam tőle búcsúzni.
2023. szept. 14. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Úgy éled túl, ahogy most is élsz. Idővel meg enyhülni fog a gyász. Sok-sok lelkierőre van szükséged... Ha kell, végy igénybe segítséget a gyász feldolgozásához.
2023. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Részvétem.


Azt ajánlanám, hogy vagy hívj át magadhoz egy barátnődet vagy az édesanyádat, hogy segítsen a mindennapokban. Vagy még jobb, ha te mennél át őhozzájuk, hogy a környezetből kiszakadj egy picit, ne minden rá emlékeztessen.

Ha ez nem megoldható, akkor vegyél ki egy hotel szobát, ahol főznek és takarítanak rád.

Ilyenkor a legtöbb ember hajlamos nem enni, és elhanyagolni a környezetét, szóval jó ha van ebben segítséged.



Keress magadnak valami olyan tevékenységet, ami lefoglalja a kezed, de nem túl megeröltető. Lehet ez videojáték, kötés, kertészkedés. A lényeg, hogy ne válj katatónná, legyen valami amiért felkelsz.


Emellett lesz egy csomó papírmunka amin át kell magad rágnod. Ezeket oszd be szegmensekre, tervezd meg melyik nap kit hívsz, kinek írsz emailt. Ne akard az egézet egyszerre megcsinálni.



Aztán a temetés után tarts egy dobozolós összejövetelt, így könnyebb lesz. Barátnőkkel, vagy az édesanyáddal, tesóddal menjetek át mindenen ami a párodé volt, és dobozoljátok ezeket el.

Kidobni, eladni vagy adományba adni nem feltétlen kell azonnal, elég hogy ha nem látod őket minden nap.


Készíts egy albumot a jó emlékekről, közös életetekről, fotókkal, levelekkel, üzenetekkel. Nyomtass ki mindent szépen, rendezd el.



Esetleg fogadj örökbe egy házi kedvencet. Kutya lenne az ideális, mert az kimozdít, és rendszeres programot is ad.



Kitartás, tudom hogy fáj, de elég erős vagy.

2023. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túlélni túl fogod, de magad túltenni sosem.
2023. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Idő és egyre könnyebb lesz. Teljesen úgyse leszel rajta túl. A gyászídőszak kemény. De előbb utóbb tudsz majd nyitni más felé. Adj magadnak időt. Ha sokáig tart a rossz időszak akk menyj szakemberhez...nem szégyen.

Nekem tavaly halt meg párom.

2023. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
4! És egy "szakember" majd visszaadja neki?
2023. szept. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4. válaszoló:

őszinte részvétem!


Minden válaszadónak köszönöm a választ!


Életem legrosszabb időszaka következik.... :-(((

2023. szept. 14. 12:38
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

#6: két javaslat:

1, mindenképpen menj el pszichológushoz.

2, guglizz rá a "gyászmunka" szóra, és olvass minél többet a témában.

2023. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves volt? Betegségben hunyt el?!
2023. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

53 éves volt.

Álmában halt meg, reggelre nem ébredt fel.

2023. szept. 15. 09:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok házasok? Te hány éves vagy?
2023. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!