Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érez még valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még valamit iránta?

Figyelt kérdés
A férjemnek 8 éve volt egy kapcsolata, szerette a nőt. Egy alkalommal észrevettem, hogy a nő facebook történetét megnézte. Azóta tudom, hogy nem illik de 4 alkalomból amikor kirakott valamit 3-szor megnézte a történetét.Ezt onnan tudom, hogy megnéztem a telefonját. Ez engem nagyon idegesít mert én nem nézem az exeimet. Érez még iránta valamit?
2023. szept. 16. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, kíváncsiságot.
2023. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Hogy nézed meg hogy kinek nézte meg a történetét? 🙄
2023. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tevékenységnaplóban csak akkor látszik ha reagált is rá...
2023. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg, ez engem is érdekelne. Azt hittem, profi kém vagyok, erre kiderul, hogy csak kispályás.
2023. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Lehet annyira profi a kérdező, hogy a nő telefonját IS nézegeti, ugyanis azt hogy ki látta a történetet csak az látja aki kitette 🤷‍♀️
2023. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hmm, ügyes 🤔
2023. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha messengerben nezitek, aki rakott ki tortenetet, kek szinu karika van a profilkepe korul. Amit mar megneztel, nem kek lesz hanem beszurkul.
2023. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De az csak aznap érvényes, mert aztán éltünk. Akkor ott csekkolgatni kell napi szinten.
2023. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy van egy bizalmas közös ismerősöm a nővel. Ez az ismerős szól ha a nő megoszt egy történetet, a férjem telefonját ilyenkor mindig megnézem amikor kimegy. Mindig szürke a története ez azt jelenti, hogy megnézte. Ezt már túlzásnak tartom, és rosszul esik.
2023. szept. 16. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohha, egész kemhalozat van itt kiepitve, kérem! Nem kispalyassal van dolgunk 🤣
2023. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!